Dizainakresli.lv mēbeles iecienītas no Latvijas līdz pat ASV

Vai zināji, ka Dizainakresli.lv Latvijā ražoto krēslu, galdu, interjera priekšmetu un bērnu mēbeļu komfortu, pievilcību un kvalitāti novērtē un izmanto ne tikai pie mums, bet arī citās valstīs, tai skaitā, Somijā, Čehijā, Beļģijā, Polijā un pat ASV? Izturīgās un ergonomiskās dizaina mēbeles sastopamas gan privātmājās, gan arī kopstrādes centros, viesnīcās, birojos, kapelās un pat dzimtsarakstu nodaļās! Turpini lasīt, lai uzzinātu vairāk par šo mēbeļu ražotāju.

Dizainakresli.lv produkcija – vienkāršība, stils un augsta kvalitāte
Mūsdienās pircējiem nav jāsūdzas par mēbeļu piedāvājuma bagātību un daudzveidību, taču ne visi pieejamie modeļi atbilst specifiskai gaumei, prasībām un vajadzībām. Ir klienti, kuri vēlas ko īpašu, neparastu un, protams, kvalitatīvu, un šeit palīdzēt noteikti var Dizainakresli.lv komanda, kas mēbeļu ražošanas jomā darbojas jau teju 20 gadus. Krēslu, galdu un citu produktu dizainu izstrādājuši labākie dizaineri no Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas un arī ASV, savukārt par viņu ideju pārvēršanu realitātē rūpējas Dizainakresli.lv speciālisti Latvijā, ražojot šādas mēbeles:
• krēslus virtuvēm, dzīvojamām istabām, ofisiem un citām telpām;
• pusbāra un bāra krēslus;
• koka galdus;
• modernus interjera priekšmetus;
• bērnu mēbeles.

Kopš 2014. gada Dizainakresli.lv piedāvājumā ir arī mēbeļu noma dažādām konferencēm, semināriem un cita veida pasākumiem.

Īpaša mēbeļu ražošanas tehnoloģija
Dizainakresli.lv piedāvājumā esošās mēbeles tiek izgatavotas, izmantojot liekti līmētu finieri. Tā kārtas tiek īpaši salīmētas, izmantojot presformas un līmvalčus, kas nodrošina augstu izturību un kvalitāti. Mēbeļu iekšējos slāņos tiek izmantots bērza finieris. Savukārt virsējās kārtās izmanto rieksta, bērza, lamināta, ozola un cita veida koksni. Piedāvājumā ir dažādu dizainu un krāsu apdares, piemēram, ķirša, melnās beices, lakas, tonētas lakas, balinātas lakas un dažādi citi varianti.
 
Mēbeļu dizains tiek veidots tā, lai nodrošinātu ilgstošu komfortu to lietotājiem, īpaši pievēršot uzmanību ergonomiskumam, ilgam kalpošanas laikam, elegancei un atbilstībai dažādām klientu vajadzībām un vēlmēm. Krēslus un citas Dizainakresli.lv piedāvātās dizaina mēbeles var ērti kombinēt ar dažādiem citiem interjera elementiem un iekļaut daudzveidīgos telpu iekārtojumos. Ielūkojies Dizainakresli.lv piedāvājumā un izvēlies oriģinālu papildinājumu arī savam mājoklim, birojam vai izmanto ērto mēbeļu nomas iespēju pasākumiem!