Banner 980x90

Elektroauto uzlādes stacija: apskatām vienu no populārākajiem modeļiem

Vai esat pamanījuši, ka elektromobiļu skaits ar katru gadu palielinās. Tas nemaz nav pārsteidzoši, jo, pateicoties mājas uzlādes stacijām, elektromobiļa izmantošana kļūst daudz ērtāka un izdevīgāka.

Mūsdienās elektromobiļu uzlādes staciju tirgus ir ļoti plašs, tāpēc elektromobiļa īpašnieks var apmulst, izvēloties konkrētu modeli. Piemērotas uzlādes stacijas izvēle ir ļoti atbildīgs process, ņemot vērā to, ka tieši šīs uzlādes stacijas kvalitāte un tehniskie parametri tiešā veidā ietekmē elektromobiļa akumulatora izturību.

Mēs analizējām elektroauto uzlādes staciju tirgu un šodien vēlamies jums pastāstīt par vienu no populārākajiem modeļiem – ABB Terra AC. Ražotājs ABB nav radījis šo uzlādi šodien. ABB ir kompānijas ar 130 gadu pieredzi elektrodrošu tehnoloģiju izstrādē un elektrifikācijas nozarē.

Apskatīsim ABB Terra AC elektroauto uzlādes stacijas galvenās priekšrocības.

Drošība

Veidojot uzlādes staciju, svarīgākais ir elektrodrošība. Paaugstināts drošības līmenis ir tā unikālā iezīme, kas atšķir ABB Terra AC no citiem modeļiem. Šī veida uzlādes stacijas ir pārbaudītas neatkarīgās drošības sertifikācijas organizācijās un novērtētas atbilstoši augstākajiem drošības standartiem, kā arī uzlādē ir uzstādīta aizsardzība pret sprieguma svārstībām, pārspriegumu un noplūdstrāvu.

Kvalitāte

Ņemot vērā ABB ilggadējo pieredzi tehnoloģiju jomā, Terra AC izceļas ar materiālu kvalitāti un perfektiem tehniskajiem risinājumiem. Turklāt šīs elektroauto uzlādes stacijas modelis ir ekonomiski izdevīgs risinājums.

Skats uz nākotni

Terra AC ir radīta ar skatu nākotnē. Uzlādes staciju var pieslēgt savam mobilajam viedtālrunim, kur, izmantojot lietotni ChargerSync, var kontrolēt uzlādes staciju un sekot savam elektrouzlādes patēriņam. Tādā veidā jūs varat nodrošināt optimālus rezultātus elektrouzlādes stacijas izmantošanā.

Kompakts izmērs

ABB Terra AC uzlādes stacijai ir ļoti kompakti izmēri. Pateicoties tam, jūs varat iegūt vairāk vietas savā garāžā vai stāvvietā.

Viegli uzstādīt un lietot

Izmantojot ražotāja ABB sniegtos video un instrukcijas, uzlādes staciju varat uzstādīt pats. Uzlādes stacijas un mobilās aplikācijas lietošana ir vienkārša un intuitīva. ABB Terra AC uzlādes stacijas lietotne tagad arī latviešu valodā.

Izvērtējot visu iepriekšminēto, varam secināt, ka ABB elektroauto uzlādes stacijās ir izmantotas jaunākās mūsdienu tehnoloģijas, kas papildinātas ar drošu, kompaktu un stilīgu korpusu. Neaizmirsīsim arī pieminēt, ka ABB elektroauto uzlādes stacijas ir piemērotas gan lietošanai mājās (privātmājās vai daudzdzīvokļu ēkās), gan sabiedriskai lietošanai (korporatīvās stāvvietās, tirdzniecības centros, veikalos utt.).

 

Iegādājies elektroauto uzlādes stacijas un citus elektromateriālus Elektrika.lv interneta veikalā!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)