Gribi nopirkt metāla garāžu vai angāru? Izvēlies Domusbuve.lv!

Rodoties nepieciešamībai pēc angāra vai garāžas, cilvēki apdomā dažādus materiālu variantus. Par spīti mūsdienās plašajai būvniecības materiālu daudzveidībai, metāls joprojām tiek uzskatīts par vienu no labākajām izvēlēm dažādu būvju veidošanā, tostarp garāžu un angāru būvniecībā. 

Ar ko metāls ir labāks?
Viena no pirmajām priekšrocībām, kas noteikti jāpiemin, ir metāla būvju augstā ugunsdrošība. Tā ir nozīmīga ikvienam, neatkarīgi no būvējamā objekta lieluma. Metāla angāri un metāla garāžas noteikti būs laba izvēle, jo tiem ievērojami samazināsies dažādu ugunsnelaimju risks.

Mūsdienās īpaši populāras ir kļuvušas ātri būvējamās konstrukcijas, kuru sastāvā ir izturīgi un viegli materiāli, piemēram, metāls. Šī pieeja, salīdzinot ar klasiskajiem materiāliem, piemēram, ķieģeļiem vai dzelzsbetonu, ietaupa pat uz pusi vairāk laika, kā arī atvieglo uzstādīšanu. Vieglie, taču vienlaikus ļoti izturīgie saliekamie angāri un saliekamās garāžas būs laba izvēle ikvienam – gan tiem, kas nodarbojas ar ražošanu, gan arī tiem, kas vienkārši vēlas ātri un ērti uzcelt būvi, kurā uzglabāt transportlīdzekļus un citus objektus. 

Tāpat jāpiemin, ka metāla konstrukcijas izceļas arī ar dizaina brīvību un vienkāršu uzturēšanu, jo to detaļu pārklājums nodrošina aizsardzību pret ārējās vides apstākļu ietekmi. Un, protams, vērtīgi zināt, ka garāžas un angārus tagad iespējams uzcelt jums vēlamā krāsā, jo ir pieejami daudzveidīgi dizaina risinājumi

Metāla angāri – Domusbuve.lv
Domus Būve lepojas ar daudzu gadu pieredzi celtniecības un remontdarbu organizēšanas jomā, piedāvājot arī angāru būvniecību. Uzņēmuma sortimentā ir vairāki angāru veidi, no kuriem klienti var izvēlēties sev piemērotāko:
• klasiskie lokveida angāri;
• lokveida tenta jeb PVC angāri;
• angāri ar taisnām sienām un lokveida jumtu;
• mini angāri;
• moderni tērauda angāri;
• PVC saliekamie angāri ar taisnām sienām;
• un cita veida konstrukcijas, par kurām vairāk varat uzzināt Domusbuve.lv.

Pie mums pieejamas dažāda izmēra būves, neatkarīgi no tā, vai jūs interesē angāri traktoriem, sporta pasākumiem, lauksaimniecībai un citiem mērķiem. 

Metāla garāžas – Domusbuve.lv
Viens no lielākajiem ieguvumiem, ko sniedz garāžas būvniecība, ir iespēja pasargāt savu transportlīdzekli, dārza tehniku, auto riepas un citas mantas no ārējās vides ietekmes, kas var izraisīt pārāk ātru nolietošanos, bojājumus un citas problēmas. Domus Būves ātri saliekamās garāžas būs lieliska alternatīva neatkarīgi no tā, kur dzīvojat – pilsētā vai laukos –, jo uzņēmums piedāvā pilnībā pielāgot garāžas parametrus jūsu vajadzībām. Esat noskatījuši vietu blakus mājai, kas būtu piemērota nelielai, taču praktiskai garāžai? Domus Būve jūsu ideju pārvērtīs realitātē!