Idejas brīvdienām ar ģimeni

Ikdienas pienākumu un steigas dēļ mēdzam piedzīvot situācijas, kad ar ģimeni tiek pavadīts maz laika. Kopīgas brīvdienas ļaus ievilkt elpu, atpūsties no ikdienas steigas un stiprināt attiecības ar tuvākajiem cilvēkiem – lūk, idejas brīvdienām ar ģimeni! 

Pārgājiens ar pikniku
Pārgājiens ir lielisks veids, kā izbaudīt dabas šarmu un pavadīt brīvdienas veselīgi. Pārgājienam ne vienmēr jābūt garam, ar dažādiem šķēršļiem un nakšņošanu – tā var būt arī mierīga pastaiga gar, piemēram, jūras krastu vai pa purvu. Pirms tam rūpīgi izvērtējiet savas spējas un apdomājiet, kāds maršruts būtu piemērotākais – noteikti apspriedieties ar ģimeni un uzklausiet arī viņu vēlmes! 

Tāpat parūpējieties par piemērotu apģērbu, dzeramā ūdens rezervēm un uzkodām! Pārgājiena noslēgumā varat uzrīkot pikniku ar ugunskura maltīti, kas noteikti veicinās jaukas ģimeniskas sarunas. 

Atpūta viesnīcā un SPA
Ir situācijas, kad viss, ko vēlamies, ir tikai un vienīgi miers, un šādos gadījumos lielisks veids, kā relaksēties, var būt atpūta viesnīcā un SPA. 

Gribuatpusties.lv piedāvā daudz un dažādas viesnīcas ar SPA, kuras piemērotas atpūtai ar ģimeni. Viena no tām – Semarah Hotel Lielupe, kas atrodas Jūrmalā, kur pie reizes varat izstaigāt omulīgo Jomas ieliņu un izbaudīt jūras mieru. Atpūtu viesnīcā varat apvienot ar ūdens priekiem, masāžām, gardām maltītēm un visu citu, ko sirds kāro!

Ceļojums
Ceļojums ne vienmēr nozīmē došanos uz ārvalstīm – arī tepat, Latvijā, ir daudz skaistu vietu! Lai izbaudītu atpūtu, izplānojiet ģimenei draudzīgu maršrutu un, lai gūtu jaunus iespaidus, iekļaujiet tajā vietas, kurās nekad neesat bijuši. Ticiet – Latvijā tādu ir daudz!

Atkarībā no virziena, kurā plānojat doties, ģimeniskajā maršrutā varat iekļaut, piemēram, Veczemju klintis, Lielo Ķemeru tīreli, Rundāles pili, Liepājas Ziemeļu fortus. Tāpat neaizmirstiet par pieturvietu, kur ieturēt gardu maltīti! 

Spēļu vakars
Kopīgi spēļu vakari ir veids, kā saliedēties un pārrunāt ikdienas notikumus. Lieliska ideja ir uzaicināt ciemos kādu citu ģimeni un rīkot kopīgas sacensības – neliels sacensības gars noteikti stiprinās jūsu attiecības.

Ģimeniskām sacensībām lieliski piemērotas tādas klasiskās spēles kā Twister vai Monopoly vai vecais, labais Mēmais šovs. Spēļu vakaru varat apvienot ar kopīgu maltītes gatavošanu, kopīgi pagatavojot, piemēram, picas. Iespējams, šādi spēļu vakari var kļūt par jūsu ģimenes brīvdienu tradīciju.

Dzīvnieku apciemošana
Brīvdienās kopā ar ģimeni varat doties uz zoo dārzu vai, piemēram, dabas parku, lai uzzinātu vairāk par dzīvniekiem un, iespējams, apskatītu dzīvniekus, kuri Latvijā nav bieži sastopami un kurus nekad neesat redzējis. Ļoti iecienīti ir briežu dārzi. Izmantojiet iespēju apskatīt šos majestātiskos dzīvniekus un pacienāt tos ar kādu našķi! 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu