Idejas mazas vannasistabas iekārtošanai

Ikviens cilvēks noteikti savā mājoklī vēlas skaistu un gaumīgi iekārtotu vannasistabu. Kā zināms, vannasistaba ir ļoti svarīga telpa mājoklī, jo tajā tiek pavadīts diezgan daudz laika. Tomēr ne visi cilvēki var lepoties ar plašu vannasistabu. Bieži vien mājokļos, it īpaši dzīvokļos, vannasistabas ir salīdzinoši mazas. Līdz ar to rodas problēmas un trūkst ideju, kā skaisti iekārtot mazu vannasistabu. 

Ja arī jūsu mājoklī ir maza vannasistaba un vēlaties to iekārtot pēc iespējas labāk, tad noteikti izlasiet raksta turpinājumu. Tajā būs minētas noderīgas idejas, kas palīdzēs mazas vannasistabas iekārtošanā. 

Flīzes
Viens no labākajiem veidiem, kā vizuāli paplašināt savu vannasistabu, ir tās sienas visā garumā noklāt ar flīzēm. Ja tomēr nevēlaties vai arī nav tādas iespējas noflīzēt sienas visā to garumā, pastāv vēl otrs variants, kā vizuāli palielināt vannasistabu. To daļu, kas nebūs flīzēta, ir jānokrāso tādā pašā tonī kā ir flīzes. Vēl jāņem vērā, ka flīžu apmetuma krāsu vajadzētu izvēlēties tādā pašā tonī, kādā ir flīzes. 

Izvēloties flīzes, noteikti pievērsiet uzmanību to izmēram. Ja izvēlēsieties maza izmēra flīzes, tad maza vannasistaba vizuāli kļūs vēl mazāka. Tāpēc mazai vannasistabai ieteicams izvēlēties lielāka izmēra gan sienas, gan grīdas flīzes.   

Spoguļi
Nav noslēpums, ka pietiekami liels apgaismojums vizuāli spēj paplašināt telpu, tāpēc par atbilstošu vannasistabas apgaismojumu noteikti nevajadzētu aizmirst. Tomēr ir vēl viens elements, kas spēj ienest telpā vēl vairāk gaismas un to paplašināt, un tas ir spogulis. 

Ja vēlaties pēc iespējas vairāk paplašināt telpu, tad virs izlietnes novietojiet pietiekami liela izmēra spoguli. Vislabākajā variantā jūs varat visu sienu noklāt ar spoguļiem. Šāda spoguļu siena darbosies gluži kā logs, tā ienesīs papildu gaismu un plašumu vannasistabā. 

Duša vai vanna
Iespējams, ikviens cilvēks savā dzīvē ir sastapies ar šādu izvēli – duša vai vanna? Jāsaka, ka dušu lielākoties izvēlas cilvēki, kam ir mazas vannasistabas, tādējādi mēģinot ietaupīt pēc iespējas vairāk vietas.

Tomēr arī mazā vannasistabā var atļauties ievietot vannu, ja ir tāda vēlme. Šādām situācijām vispiemērotākās būs stūra vannas. Tās daudzveidīgā izvēlē atradīsiet interneta veikalā 220.lv. 

Kas attiecas uz materiāla izvēli, šobrīd populāra izvēle ir akrila vanna – dažādu izmēru un formu akrila vannas interneta veikalā 220.lv ir pieejamas plašā klāstā par izdevīgām cenām. Izvēlei arī citu materiālu vannas – atliks vien izvēlēties piemērotāko! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu