Banner 980x90

Īstā ceļojumu aģentūra atvaļinājumam – 5 kritēriji, kuriem pievērst uzmanību

Tuvojas atvaļinājumu laiks – gada periods, kad daudzi dodas uz kādu skaistu, tālu zemi atgūt spēkus pēc ziemas. Kā liecina informācija Latvijas oficiālajā statistikas portālā, jau 2022. gadā Latvijas iedzīvotāju ceļojumu skaits uz ārzemēm pietuvojās pirms pandēmijas līmenim. Tas nozīmē, ka ir jāļaujas kārdinājumam un patiešām jāsāk kalt nākamā ceļojuma plāni. 

Ceļojumu pakalpojumus nodrošina daudzi, taču, kā zināt, vai aģentūra ir uzticama un spēj padarīt ceļojumu ērtu un drošu? Vai sadarboties ar tūrisma aģentūru vispār ir izdevīgi? Turpinājumā vairāk par to, kāpēc ceļojumu aģentūra ir laba doma un pēc kādiem kritērijiem meklēt sev labāko variantu.

Vai sadarboties ar ceļojumu aģentūru vispār ir izdevīgi?

Patiesībā – jā. Kā teikts Forbes.com – ja jums vēl nav savas ceļojumu aģentūras, atsauksmes no prominentiem ceļotājiem liecina, ka šobrīd vairāk nekā jebkad ir jēga tādu atrast. Aģentūru priekšrocība ir lielā pieredze, vairāk piedāvājumu, know-how jeb kā rīkoties paredzamās un neparedzamās situācijās un vēl daudz noderīgu lietu. 

Viena no tām ir  zināšanas par apstākļiem galamērķī – ceļojumu konsultants jau laikus brīdinās par visu svarīgo, kas jāzina pirms došanās ceļā. Nav jāsatraucas arī par variantu ierobežojumiem. Laba ceļojumu aģentūra spēs pielāgoties un atrast īsto atvaļinājuma scenāriju neatkarīgi no tā, vai jūs interesē ceļojumi ar bērniem izklaides parkos, zvilnēšana pludmalē, vēsturisku objektu apskate, ballītes naksnīgās pilsētās, jāšana uz kamieļa vai ekstrēmi pārgājieni kalnos. 

Mūsdienās nav patiess arī mīts par to, ka ceļot lēti ir iespējams tikai tad, ja visu plāno un pērk pats. Patiesībā ir pavisam pretēji – tūrisma profesionāļiem ir pieejami labāki mītņu un cenu piedāvājumi. Tāpēc, ja runājam par finansiālo izdevīgumu, labāku cenu nodrošina tieši aģentūras. Kā zināt, kura aģentūra var piedāvāt visu iepriekš minēto? Turpinājumā vairāki kritēriji, kas var palīdzēt šajā procesā!

Pirmais kritērijs – atsauksmes un reputācija

 

Foto: Freepik.com

Ja jāizvēlas tūrisma aģentūra, ir svarīgi pievērst uzmanību vairākiem kritērijiem un viens no svarīgākajiem – uzņēmuma reputācija un atsauksmes. Vislabāk, ja šīs atsauksmes sniedz kolēģi, draugi vai ģimenes locekļi, kas ar aģentūru ir sadarbojušies. Šādas atsauksmes sniedz vispilnīgāko informāciju par to, kāda bija komunikācija, kāds bija solītais un kāds piegādātais ceļojums. Atsauksmes internetā arī var apskatīt, taču tās ir jāprot izvērtēt.

Otrais kritērijs – vai izvēlētā tūrisma aģentūra ir ceļojumu eksperts ar pieredzi?

Ja runājam par ceļošanu, tad vislabākais palīgs ir tieši pieredze. Izvērtējiet, cik liela ir jūsu izvēlētās aģentūras pieredze, cik ilgi tā darbojas tirgū un kādi ir tās sadarbības partneri?

Trešais kritērijs – ceļojumu aģentūras pienākums ir būt pieejamai un atsaucīgai

Plānojot ceļojumu, novērtējiet, cik pieejama ir attiecīgā aģentūra un kāds ir tās klientu serviss. Kā var sazināties ar aģentūru un vai ceļojuma detaļu izmaiņu gadījumā jums būs iespēja kopīgi rast labāko risinājumu?

Ceturtais kritērijs – laba cena nav pārāk laba cena!

Izvēloties ceļojumu, cena ir ļoti svarīga, taču atcerieties, ka pati zemākā cena nebūt nenozīmē labāko variantu. Vienmēr jāizvērtē cenas un kvalitātes attiecība. Ja vairākās aģentūrās vienā un tajā pašā galamērķī all inclusive ceļojumi ir par līdzīgu cenu, bet kāda piedāvā daudz izdevīgāku variantu, ir vērts pievērst uzmanību detaļām!

Piektais kritērijs – licences un sertifikāti tūrisma pakalpojumu sniegšanai

Protams, licence nav pirmais sarunu temats, uzrunājot aģentūru, taču pie iespējas varat aprunāties arī par to. Galu galā – ja meklējat ilgtermiņa sadarbības partneri, tad visiem papīriem jābūt kārtībā!

Celojumubode.lv ir labs veids, kā sākt ceļojumu

 

Foto: Freepik.com, wirestock

Ikviena ceļojumu aģentūra, kas var lepoties ar ilggadēju pieredzi, daudziem sadarbības partneriem un klientiem, ierindojas uzticamu ceļojumu partneru vidū. Pie tādām aģentūrām ir pieskaitāma arī Celojumubode.lv. 

Plānojot nākamo atvaļinājumu, apskatiet piedāvājumu arī Celojumubode.lv. Šeit plašā klāstā ir pieejami pēdējā brīža ceļojumi, plānotie ceļojumi, avio un autobusu ekskursijas, kas piemērotas kolēģu un draugu kompānijām, ģimenēm ar bērniem un daudz kas cits. Katrs no gadījumiem saņem īpašu rūpību gan plānošanas, gan ceļojuma norises laikā. Uz Celojumubode.lv piedāvājumu nav jāgaida ilgas atbildes no aģenta. Piedāvājumu uzreiz var salīdzināt un pieteikties internetā vai klātienē birojos Rīgā, Tallinas ielā 30 vai Kalnciema ielā 116. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)