Jaunolainē Jelgavas šosejas malā vēlas būvēt degvielas uzpildes staciju

Rīga, 21.aug., LETA. Ir sākta detālplānojuma izstrāde trim īpašumiem Jaunolainē, šosejas Rīga-Jelgava malā, kur plānots izbūvēt degvielas uzpildes staciju, aģentūra LETA uzzināja domē.

Saskaņā ar domes lēmumu detālplānojuma izstrāde sākta nekustamajiem īpašumiem "Vecā kluba pamati", "Jaunolaines daudzdzīvokļu mājas" un "Autoceļš A8", un tā mērķis ir radīt priekšnoteikumus degvielas uzpildes stacijas izvietojumam nekustamajā īpašumā "Vecā kluba pamati". Domes publiskotā shēma liecina, ka īpašums atrodas šosejas malā virzienā uz galvaspilsētu, un tam plānots nodrošināt tiešu piekļuvi no lielceļa.

Savukārt autotransporta novirzīšanai no plānotās degvielas uzpildes stacijas uz valsts galveno autoceļu paredzēts izmantot Olaines novada pašvaldībai piederošā nekustamā īpašuma "Jaunolaines daudzdzīvokļu mājas" sastāvā esošās zemes daļu, kurā plānots izbūvēt ielu.

Rakstiskus priekšlikumus par detālplānojuma izstrādi domē var iesniegt līdz 20.septembrim.

Detālplānojums sākts pēc SIA "REA8" iesnieguma. "Firmas.lv" publiskotā informācija liecina, ka pērn Cēsīs reģistrētais uzņēmums nodarbojas ar sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšanu un pārvaldīšanu.