Banner 980x90

Kā bizness var ietaupīt: trīs ieteikumi uzņēmējiem

Cenu kāpuma laikā jebkuram biznesam, īpaši mazam un vidējam, ir grūtāk noturēties tirgū. Lai saglabātu uzņēmumu, bieži vien ir jāsāk ekonomēt un jāoptimizē izdevumi. Šajā rakstā mēs ieteiksim vairākus praktiskus ieteikumus par to, kā uzņēmums var pārdzīvot grūtos laikus bez kadru samazināšanas, algu samazināšanas un citu nepopulāru lēmumu pieņemšanas.

Elektroenerģijas taupīšana

Mums ir jāmaina elektroenerģijas patēriņa kultūra un jāpadara tā ekonomiskāka. Tā nav tikai globāla tendence, kuras viens no virzieniem ir aizsargāt vidi. Tas ir arī lielisks ekonomijas veids – svarīgi informēt darbiniekus, kāpēc tas ir vajadzīgs un kādiem mērķiem tas viss ir vajadzīgs. Gaismas izslēgšanai, piemēram, telpā, kur neviena nav, jākļūst par ieradumu, un tā visur. Šādi šķietami mazi soļi var dot ļoti labus rezultātus.

Atjaunojamo enerģijas avotu izmantošana

Vēl viens eko trends – saules paneļu izmantošana, kas saules enerģiju pārvērš elektrībā. Tā ir salīdzinoši moderna lieta, un ne tikai daudzas kompānijas, bet arī privātmāju īpašnieki pāriet uz alternatīvajiem enerģijas avotiem. Pārejiet arī jūs uz ekoloģiski drošām tehnoloģijām un aizmirstiet uz visiem laikiem par elektrības rēķiniem jūsu biznesam.

Pārkreditācija

Cits šī pakalpojuma nosaukums – refinansēšana. Tā ļauj apvienot vairākus kredīta līgumus vienā un ļauj maksāt vienotu maksājumu par visiem aizdevumiem. Daudzām bankām un nebanku organizācijām ir šādas pārkreditācijas programmas, un, ja kredītņēmējam rodas finansiālas grūtības, kompānijas bieži vien nāk pretī šādās situācijās.

Kur var noformēt pārkreditāciju biznesam Latvijā, lai optimizētu kredīta izdevumus? Mēs varam ieteikt vērsties kompānijā Incredit, kura piedāvā izdevīgus refinansēšanas nosacījumus maziem un vidējiem biznesiem, kas reģistrēti Latvijā.

Turklāt, ja vēlaties pāriet uz energotaupīgām tehnoloģijām, uzstādīt savam biznesam saules paneļus, tad kredītu to iegādei ar izdevīgiem nosacījumiem var saņemt Incredit.

Nosacījumi

  • Biznesam jābūt reģistrētam Latvijā.
  • Jābūt atvērtam bankas kontam, kādā no Latvijā reģistrētām bankām.
  • Kredītņēmēja vecums – no 21 līdz 70 gadiem.

Pieteikties kredītam biznesam ir iespējams online, kompānijas mājaslapā vai vienā no kreditēšanas centriem savā pilsētā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)