Banner 980x90

Kā iekārtot modernu virtuvi?

Saka, ka tieši virtuve ir ikkatra mājokļa dvēsele, tieši tāpēc ir svarīgi to iekārtot pareizi. Mēs visi zinām, kā iekārtot virtuvi, taču vai zinām arī to, kā iekārtot modernu virtuvi? Šajā rakstā palīdzēsim jums ar dažām idejām un padomiem, lai jūs savu virtuvi varētu pārvērst par tādu kā no interjera žurnāla vāka! Ja vēlaties uzzināt, kā to izdarīt, turpiniet lasīt šo rakstu! 

Mazāk ir vairāk 

Tieši tas, kas padarīs jūsu virtuvi atbilstošu jaunākajām tendencēm, ir minimālisma stila ieviešana. Šī stila pamatprincips ir uzturēt “tīru” skatu uz telpu un atstāt tikai pašas nepieciešamākās mēbeles un lietas. Minimālisma stila virtuvē neatradīsiet it neko lieku. Tādējādi jūsu virtuve arī vienmēr izskatīsies sakopta un tīra. Piemēram, masīva koka galda un krēslu vietā lieliski iederēsies bāra krēsli un lete. Koka virtuves skapīšus varat aizstāt ar minimālistiskiem, baltiem, melniem vai jebkādas citas neitrālas krāsas skapīšiem. 

Funkcionalitāte 

Iekārtojot virtuvi, nedrīkstam aizmirst par pašu svarīgāko – virtuves funkcionalitāti. Nav nekādas jēgas, ja virtuve izskatās kā no žurnāla vāka, taču nav funkcionāla un rada ikdienā vairāk grūtību, nekā atvieglo dzīvi. Katram cilvēkam vai ģimenei ir savas individuālās prasības, kas tieši nepieciešams virtuvē. Varbūt tev brokastīs patīk ēst tostermaizes, tad nedrīksti par to aizmirst. Neaizmirstiet arī uzstādīt skapīšus, kuros būtu daudz vietas traukiem un citiem virtuves piederumiem. 

 

Piešķir “odziņu” 

Lai gan šobrīd modē ir minimālisms, ikkatrai telpai ir nepieciešama kas īpašs, sava “odziņa”, kas padarīs interjeru īpašu un unikālu. Ja jums patīk augi, varat savu virtuvi izrotāt ar dažiem augiem. Vai arī izvietot virtuvē vienotas krāsas lietas vai dekorācijas, kas kontrastē ar citām virtuves mēbelēm, piemēram, spilgta tējkanna vai spilgti trauki. Viss, kas jums ir jādara, – ļaujieties savam fantāzijas lidojumam! 

Kā padarī savu virtuvi mājīgāku? 

Ja esat iekārtojis virtuvi, taču jums tā nešķiet mājīga, vajadzētu tajā ieviest vairāk tekstila. Ja jums virtuve šķiet “vēsa un atturīga”, varat, piemēram, aizstāt žalūzijas ar skaistiem aizkariem. Ja jūsu virtuve ir plaša, tajā iederēsies mīksti, jaunākajām tendencēm atbilstoši dīvāni. Taču, ja virtuve ir maza, tad mājīgumu varēsiet gūt ar virtuves krēslu spilveniem. 

 

Cerams, ka šīs idejas palīdzēs iekārtot virtuvi moderni un funkcionāli! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)