Kā veiksmīgi iekārtot studijas tipa dzīvokli

Vēl aizvien populāri ir studijas tipa dzīvokļi, kuros vienā telpā atrodas gan virtuve, gan viesistaba. Lai arī šis dzīvoklis ir piemērots vienam vai diviem cilvēkiem, telpas iekārtošana tā, lai mazajā vietā justos brīvi un patīkami, turklāt mājīgi, var kļūt par īstu izaicinājumu. 

Virtuvē mēs gatavojam ēst, tādēļ nereti rodas dažādas smaržas un smakas, tādēļ  galvenais priekšnoteikums, ja Tev ir studijas tipa dzīvoklis, būtu ierīkot labu virtuves tehniku, efektīvus nosūcējus un ventilāciju. 

Lai veiksmīgi atdalītu virtuves zonu no viesistabas, neiesakām likt starpsienas vai aizkarus, jo tas būs smagnēji un telpu padarīs vēl mazāku. 
Veiksmīgs risinājums ir telpu atdalīt ar mēbelēm. Jāievēro arī tas, ka funkcionālai jābūt visai telpai. 

Lete kā norobežojošais elements kalpos labi, ja Tev patīk bāra stila elementi, pie tā varat piekombinēt skaistus bāra krēslus un radīt gaumīgu atmosfēru. 

Salas forma kā norobežojums no virtuves iekārtas un virsmas vairāk paredzēta plašām virtuvēm. Taču, ja jūsu virtuve to atļauj, tad saliņa palīdzēs justies brīvi pat gatavojot divatā. Salas tipa virtuves iekārtojumā ērti ir tas, ka virtuves virsma var būt pie vienas sienas un pretī var būt, piemēram, izlietne un plīts virsma. 

Mēbeļu iekārtas kā telpu atdalītājs. Tas strādā nevainojami, kā arī ir piemērots cilvēkiem, kuriem patīk interjera košās nianses un ir nepieciešami plaukti, kur glabāt mantas. Varat izvēlēties, piemēram, caurredzamus plauktus, kuros ielikt grāmatas un košus interjera akcentus, kas piesaistīs uzmanību, taču vienlaikus arī atdalīs telpu un būs skatāms un lietojams gan no virtuves puses, gan viesistabas. 

Ēdamgalds ir veiksmīgs telpu atdalītājs, jo tas ir vajadzīgs, un kalpo ne tikai ēšanai, bet arī ciemiņu uzņemšanai, piemēram, spēļu vakarā. 
Lai studijas tipa dzīvoklī justos brīvi un justu plašumu, veiksmīgs būtu gaišs sienu krāsojums un gaišas mēbeles. Tumšas lietas telpā varētu likt justies smagnēji. 

Vēl plašuma iespējām varat izmantot tādus knifus kā spoguli, pie sienas to novietojot horizontāli, vai pēc iespējas vairāk spēlējoties ar gaismām, jo gaisma mūsu prātos nozīmē plašumu. Mazgājot regulāri logus un turot tos atklātus, iegūsiet vairāk gaismas. 

Taču, lai telpa būtu īpaša un vizuāli pievilcīga, kā atsvaidzinošu akcentu vari izmantot telpā interjera priekšmetus aktuālā krāsā. 

Veiksmīgs piemērs būtu, ja virtuve no viesistabas būtu atdalīta ar ēdamgaldu, tad kā akcentu vari izvēlēties savus virtuves krēslus. 
Mūsdienīgus virtuves krēslus (skatīt virtuves krēsli atlaides) atradīsi 220.lv interneta veikalā, kur tie pieejami plašā sortimentā dažādām gaumēm un dažādās toņu variācijās, kas izcili atsvaidzinās Tavu virtuvi un piedos tai personību. Iepērkoties 220.lv Tu ne tikai iegūsi sev piemērotāko preci par zemāko cenu, bet arī ieekonomēsi laiku, jo savas mēbeles vari izvēlēties, esot mājās, jebkurā laikā.