Kalnciema kvartālā Eiropas tūres laikā uzstāsies Argentīnas mūziķis Daniels Bellone

Foto: Facebook.com/ Kalnciema iela
Foto: Facebook.com/ Kalnciema iela

Kalnciema kvartālā otrdien, 28.jūnijā plkst.20.00 savas Eiropas tūres "Awakening mantras" vienīgajā koncertā Latvijā uzstāsies Argentīnas mūziķis Daniels Bellone, izpildot mantru dziedājumus, aģentūru LETA informēja Kalnciema kvartāla pārstāve Ilze Seipule.

Bellone uzskata, ka mūzikai piemīt dziedinošs spēks, tā vairo cilvēkos pozitīvo un gaišo enerģiju, atver katru klausītāju personīgajai izaugsmei un attīstībai. Tas ir kā muzikāls ceļojums ar nomierinošām melodijām un senseniem dziedājumiem, kurus baudīt var ikviens.

Mūziķis sāka spēlēt ģitāru desmit gadu vecumā, līdz viņa dzīvē pienāca periods, kad mūzika zaudēja savu nozīmi. Tikai daudzus gadus vēlāk viņš atkal pievērsās mūzikai, bet nu jau citā skatījumā. Viņš nevarēja to saukt par mūziku un ar prātu to nesaprata. Tas bija kaut kas, ko pirms tam Bellone nepazina - tā bija sirds valoda, kas skanēja viņa mūzikā.

Bellone koncertē visā pasaulē, pulcējot savas mūzikas mīļotājus Japānā, ASV, Ķīnā, Itālijā, Zviedrijā, Spānijā, Taizemē, Austrālijā, Argentīnā un citviet.

"Awakening mantras" koncertos satiekas dažādu kultūru cilvēki un kopā dzied, meditē un svin šo muzikālo piedzīvojumu. Mantru dziedāšana sniedz vairāk nekā vienkārši gandarījumu - pats process rada izmaiņas cilvēku uztverē un priekšstatos par būtību. Tā ir pacilājoša un iedvesmojoša pieredze, kas dara cilvēkus laimīgus un piepildītus.

Koncerts notiks Vīnu veikala zālē, un biļetes var iegādāties, rakstot uz e-pastu "bellone.riga@gmail.com".