Kāpēc ikvienam ir nepieciešama jauna termo kamera: priekšrocības, ieguvumi un izmantošanas iespējas

Iestājoties vasaras sezonai, kad laiks kļūst siltāks, naktis īsākas, bet dienas garākas, gribas katru minūti pavadīt, darot to, kas sagādā patiesu prieku un gandarījumu. Karstā laikā, reti kurš nesapņo par iespēju izrauties no pilsētas burzmas un atrasties tuvāk dabai, lai atgūtu fizisko un emocionālo spēku. Ne tik senā pagātnē monokulārā termo kamera bija krietni dārga ierīce, tomēr pēdējo gadu laikā situācija ir ievērojami mainījusies, un tagad tās ir pieejamas ikvienam. Termokameras ir ļoti izplatītas starp dokumentālo filmu veidotājiem, pētniekiem un dabas mīļotājiem, jo lielākā daļa savvaļas dzīvnieku ir aktīva tieši nakts laikā.

InfiRay Finder FL 35R monokulārā termo kamera ir plaši izmantota gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Līdz ar to rodas iespēja izmēģināt jaunas lietas, pavadīt vairāk laika brīvā dabā, vērojot dzīvnieku un putnu nakts dzīves ritmu. Šī ierīce ir neaizstājama arī teritorijas patrulēšanā vai privātīpašuma novērošanā. Monokulārā termo kamera InfiRay Finder FL 35R ir InfiRay Technologies kompānijas augsto tehnoloģiju produkts. Tas vienkāršā lietošana, kompaktie izmēri un foto un video iespējas padara ierīci par ideālu kompanjonu ceļojumiem ārpus pilsētas vai lietošanai savas mājas pagalmā. Šī nelielā, bet ļoti funkcionālā termo kamera spēj noteikt dzīvnieka lieluma termokontrasta objektu no 1326 metru attāluma, savukārt automašīna tiks noteikta no 2460 metru attāluma. 

Ierīces izmēri ir 160х90х50 mm, izturīgais plastmasas korpuss ir putekļu un ūdensnecaurlaidīgs un spēj izturēt visus laikapstākļus no -30 līdz +50 grādiem. Tā kā akumulatora darbības laiks ir līdz 7 stundām un svars ir tikai 400 grami, to ir viegli paņemt līdzi, lai kurp jūs dotos. Termo kamera ir ļoti viegli lietojama, un visas pamatpogas atrodas uz vadības paneļa: ieslēgšanas un miega režīms, izvēlnes taustiņš, attāluma mērīšana un foto un video ierakstīšana. Papildu ērtībai modelis ir aprīkots ar maināmu akumulatoru, un komplektācijā ir iekļauts arī viens papildu akumulators.

InfiRay Finder FL 35R termo kamera ir aprīkota ar vanādija oksīda sensoru ar 384x288 pikseļu izšķirtspēju un 12 µm blīvumu. Pateicoties ļoti augstai jutībai (<40 mK) un 50 Hz kadru atsvaidzināšanas ātrumam, ierīce demonstrē izcilu attēlu kvalitāti. Apvienojumā ar trīsdesmit milimetru germānija objektīvu tiek nodrošināts sākotnējais 3,4 palielinājums, savukārt digitālā tālummaiņa ir līdz 13,6x; redzamības lauks sastāda 7,5x5,7 grādus.

Viena no galvenajām atšķirībām starp šo modeli un konkurentu analogiem ir lāzera tālmērs, kura maksimālais mērījumu attālums ir 800 m un kuram ir divi darbības režīmi: nepārtraukta skenēšana un klikšķa mērīšana. Modelis ir aprīkots arī ar WiFi moduli, kas ļauj pieslēgt ārējo ierīci un straumēt attēlu uz viedtālruni vai planšetdatoru. Iebūvētais foto un video ierakstītājs ar 32 GB paplašinātu atmiņu arī atšķir šo ierīci no citiem un ļauj jums uzņemt vēlamos kadrus no veiksmīgiem novērojumiem. Papildu funkcijas ietver arī automātisko miega režīmu, elektronisko kompasu un funkciju "attēls attēlā", kas nodrošina dubultu palielinājumu no galvenā attēla.

Atšķirībā no saviem priekšgājējiem InfiRay Finder FL 35R termo kamerā ir integrēts HD mikrodisplejs ar OLED tehnoloģiju, kas nodrošina stabilu darbību un labāku krāsu atveidi, palielina izturību pret salu un samazina enerģijas patēriņu. Personalizētajiem attēla iestatījumiem ir četri kontrasta un asuma līmeņi, un šī termo kamera ļauj iestatīt attēla rādīšanu vēsos vai siltos toņos.

Vasaras sezona aizritēs vienā mirklī, un ir svarīgi izmantot iespējas un izbaudīt katru dienu, lai veidotu atmiņas, kurus ir vērts atcerēties. Jaunās ierīces iegāde ne tikai pozitīvi ietekmēs jūsu brīvā laika pavadīšanas veidu, bet arī palīdzēs jums ilgāku laiku uzturēties svaigā gaisā un baudīt klusumu prom no rosīgās pilsētas dzīves. 

Šī termo kamera un daudzi citi modeļi ir pieejami mūsu interneta vietnē gpspro.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu