Kāpēc nomas un servisa pakalpojums nepieciešams ikvienam viesmīlības nozares uzņēmumam

Viesnīcas, restorāni un kafejnīcas jeb viesmīlības nozare (HORECA)  ir viena no nozarēm, kurās tīrība, kvalitāte un augsts servisa līmenis korelē ar klientu apmierinātību un vēlmi arī turpmāk izmantot piedāvātos pakalpojumus. Tāpat tieši HORECA segments ir viens no tiem, kurā darbiniekiem daudz laika jāpavada, stāvot kājās, kas attiecīgi rada nogurumu. To var risināt, ja vietās, kur uzturas darbinieki, tiek veidota darbam piemērota vide, piemēram, izvietoti komforta vai ergonomiskie paklāji. Tāpēc šoreiz lasiet vairāk par to, kādi servisa pakalpojumi tekstilizstrādājumu un paklāju piegādes jomā ir pieejami HORECA uzņēmumiem un kāpēc tas ir izdevīgākais risinājums.

Viesmīlības nozares uzņēmumiem piemērotākie servisa pakalpojumi
Viesnīcās, restorānos un kafejnīcās izmantotajiem tekstilizstrādājumiem ir ārkārtīgi liela nozīme – glītas darbinieku formas, nevainojami tīri virtuves dvieļi, piemēroti priekšauti – tas viss ne tikai rada priekšstatu par uzņēmumu, kurš piedāvā pakalpojumu, bet arī sekmē produktīvu un kvalitatīvu darbu. Taču tas prasa arī papildu rūpes – ir jādomā par to, cik regulāri savākt virtuves dvieļus, cik bieži veikt to kvalitātes kontroli, kā tos vislabāk kopt. Līdzīgas rūpes sagādā arī priekšauti. Izvēlēties vienreizlietojamos produktus varētu šķist vienkāršāks risinājums, taču tas nav ilgtspējīgi, kā arī rada lielu daudzumu atkritumu, no kā varētu izvairīties. Nomas servisa pakalpojumi atrisina šīs grūtības ērtā, ilgtspējīgā un dabai draudzīgā veidā.

Virtuves dvieļu noma
Kvalitatīvs virtuves dvielis ir neaizstājams – ar to var slaucīt un spodrināt traukus, uzkopt virsmas, noslaucīt rokas un daudz ko citu. Dvieļiem jābūt kvalitatīviem, lai tie ilgi kalpotu un spētu izturēt daudzus mazgāšanas ciklus, kā arī materiālam jābūt tādam, lai neatstātu plūksnas uz traukiem. "Berendsen - Elis" piedāvātie virtuves dvieļi ir tieši tādi – labākās kvalitātes kokvilna, lieliski uzsūc mitrumu un neatstāj plūksnas, kā arī ir glīti un patīkami. Piesakot virtuves dvieļu servisu, jūs saņemat tīrus dvieļus, cik bieži vēlaties, un lietojat bez rūpēm – par to kopšanu un nomaiņu atbild "Berendsen - Elis".

Priekšautu noma
Līdzīgi kā labs virtuves dvielis, arī labs priekšauts ir svarīgs virtuves elements. Tāpat priekšauti nepieciešami arī viesmīļiem – tas palīdz ne tikai saglabāt formastērpu tīru, bet arī rada profesionālu iespaidu. "Berendsen - Elis" priekšautu nomas serviss ir jaunums mūsu pakalpojumu klāstā. Priekšautu noma ir vienkāršākais ceļš, kā bez pūlēm iegūt kvalitatīvus un tīrus priekšautus ik dienas. Jūsu izvēlei ir pieejami vairāki klasiski dizaini, kas lieliski piestāvēs jebkuram formastērpam. Minētais pakalpojums sniedz iespēju iznomāt tīrus un darbam gatavus priekšautus. Tie nav jāpērk! Uzņēmums "Berendsen - Elis" pēc jūsu vajadzībām izveidota grafika netīros priekšautus paņems un to vietā piegādās svaigus un tīrus, gatavus tūlītējai lietošanai.

Ergonomiskie paklāji un komforta paklāji
Darbs virtuvē vai restorānā nebūt nav viegls. Viens no veidiem, kā padarīt darbiniekiem ikdienu ērtāku – izmantot komforta un ergonomiskos paklājus. Komforta paklāji ir viens no paklāju veidiem, ko nomai piedāvā uzņēmums "Berendsen - Elis’’. Būtiskākās priekšrocības:
• Šie paklāji no citiem atšķiras ar to, ka samazina nogurumu, kas veidojas, ilgstoši stāvot kājās, kā arī atslogo locītavas un palīdz muskuļiem atslābināties. Tāpat tie ir piemēroti novietošanai mitrās vietās, piemēram, virtuvēs, jo to virsma veidota tā, lai novadītu ūdeni. Tas arī būtiski samazina risku paslīdēt.
• Virsma ir antibakteriāla, līdz ar to vide saglabājas tīrāka.
• Komforta paklāji ir ne tikai noturīgi pret mitrumu, bet arī pret taukiem un eļļām, kas padara tos īpaši piemērotus virtuvēm.
• Par šo paklāju kopšanu un tīrīšanu nav jāsatraucas – to paveiks "Berendsen - Elis’’ paklāju serviss!


Ergonomiskie paklāji dizaina ziņā ir nedaudz atšķirīgi un piemēroti izvietošanai arī redzamākās vietās. Tie samazina nogurumu, nodrošina antibakteriālu virsmu, kā arī labi izskatās. Paklāja malas ir slīpas, tādējādi mazinot iespēju aizķerties un pakrist.

Virtuves tekstila un paklāju nomaiņas servisa priekšrocības
Izvēloties tekstila un paklāju nomas pakalpojumu, jums vairs nebūs jāraizējas par tīrību un mazgāšanu. Par to visu gādās "Berendsen - Elis", atvedot svaigas preces noteiktajā laikā un vietā!  Ja vēlaties uzzināt vairāk, ieskatieties vietnē Berendsen.lv jau tūlīt!