Banner 980x90

Kas jāņem vērā pirms lāzerepilācijas kursa uzsākšanas, un kur droši veikt procedūru

Lāzerepilācija ir viena no mūsdienās efektīvākajām un mazsāpīgākajām nevēlamā apmatojuma likvidēšanas metodēm, ka sniedz ilgstošu efektu. Lāzerepilāciju šobrīd izvēlas ne vien ļoti daudzas sievietes, bet arī vīrieši, kuri vēlas atbrīvoties no apmatojuma dažādās ķermeņa vietās. Lāzerepilācijas laikā tiek iznīcināta tikai matiņa sakne, nebojājot apkārtējos audus. Lāzerepilācija ne tikai atbrīvo no matiņiem, bet arī palīdz cīnīties ar dažādām ādas nepilnībām – ieaugušiem matiņiem, pigmentāciju, nelīdzenu ādu un citām.

Lai gada saulaino sezonu sagaidītu bez liekām raizēm par nevēlamo apmatojumu, lāzerepilācijas kursu varat uzsākt jau tagad, taču pirms procedūras būtiski zināt visus aspektus, arī to, kādi ir ierobežojumi un īpaši nosacījumi, lai procedūra būtu droša un sekmīga. Protams, par to visu ir jāinformē lāzerepilācijas klīnikas speciālistam, bet labāk pārliecināties vēlreiz, ka esat informēti par visu, kas attiecas uz nevēlamo matiņu likvidēšanas procedūru.

Lai sasniegtu paliekošu efektu, jāiziet pilns kurss

Lāzerepilācija spēs attaisnot klienta ekspektācijas par gludu ādu bez matiņiem tikai tad, ja būs iziets pilns sākumkurss, kas var būt no 3 līdz pat 6 reizēm. Kursa ilgums atkarīgs no katra klienta individuālajām matiņu un ādas īpašībām. To, cik daudz reižu būs jāveic procedūra, lai apstrādātu visus matiņus, varēs pateikt lāzerepilācijas speciālists tad, kad kurss būs uzsākts. Tā kā lāzers katrā reizē var iedarboties tikai uz tiem matiņiem, kas atrodas aktīvajā augšanas fāzē, nepieciešamas vairākas reizes, lai visus matiņus apstrādātu un iznīcinātu to saknes.

Lai saglabātu gludu ādu, regulāri jāveic profilakses procedūras

Tomēr ar laiku un līdzekļiem, kas veltīti sākuma kursam, vien nepietiks. Lai šie ieguldījumi atmaksātos, noteikti jārēķinās, ka vismaz 1–2 reizes gadā vajadzēs veikt atjaunojošo procedūru, kas palīdzēs saglabāt iegūto gludās ādas efektu. Ja profilakses procedūras netiek veiktas, tad matiņi pēc kāda laika atkal sāks ataugt.

Procedūru starplaikos matiņus nedrīkst izraut un traumēt to saknes

Lai lāzers sekmīgi varētu iznīcināt matiņu saknes, tās nedrīkst būt traumētas. Tas nozīmē, ka vairākas nedēļas pirms lāzerepilācijas kursa uzsākšanas un starp procedūrām nedrīkst izmantot tādas matiņu likvidēšanas metodes, kas matiņus izrauj un traumē to saknes. Vislabāk izmantot skuvekli. 

Lāzerepilācijas efektu ietekmē arī pacienta individuālie faktori

Visiem klientiem, kas veic lāzerepilāciju, var nebūt vienāds un vienādi ātri sasniegts efekts, jo procedūras rezultātu lielā mērā ietekmē tas, kādi ir matiņi un āda – tonis, matiņu biezums un daudzums. Zināma ietekme ir arī klienta hormonālajām iezīmēm, jo citam matiņi var ataugt ātrāk, citam lēnāk. Tāpēc arī procedūras norise tiek katrā gadījumā pielāgota individuāli, lai sasniegtu pēc iespējas labāko rezultātu.

Lāzerepilāciju nevar veikt, ja ir iekaisumi un ādas saslimšanas

Vēl viens indikators, kas norāda, ka lāzerepilāciju šobrīd nebūs iespējams veikt, ir ādas traumas, bojājumi, iekaisumi un slimības. Ar lāzeru drīkst apstrādāt tikai veselu ādu. Lai veiktu procedūru, ir jāveic ādas ārstēšana un jāgaida, kamēr brūces ir sadzijušas.

Kur droši veikt lāzerepilāciju

Lāzerepilācija jāveic pie profesionāliem skaistuma ekspertiem. Ja vēlaties veikt šo nevēlamo matiņu likvidēšanas procedūru, taču nezināt, kur to darīt, droša un efektīva lāzerepilācija Rīgā ir pieejama lāzerdermatoloģijas klīnikā “Era Esthetic”. Tur darbojas sertificēti un pieredzes bagāti speciālisti, kas rūpējas par to, lai katram klientu tiktu nodrošināti labākie estētiskie rezultāti.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)