Banner 980x90

Kravu pārvadājumi: kā izvēlēties piemērotu pakalpojuma sniedzēju?

Loģistika un ar to saistītie jautājumi ir ļoti svarīgs punkts veiksmīgas uzņēmuma darbības nodrošināšanā. Tādēļ arī loģistikas pakalpojumi ir jāizvēlas īpaši rūpīgi. Lai piemeklētu vajadzībām atbilstošāko ekspeditoru, ņemiet vērā dažus ieteikumus. 

Izprotiet savas vajadzības 

Pirmkārt, izvērtējiet savas vajadzības un to, kādi pakalpojumi jums ir vajadzīgi. Transporta veids (gaiss, ūdens vai/un autoceļš), preču apjoms, produkta veids, galamērķis, piegādes ātrums, īpaša piegāde un apdrošināšana, ja nepieciešams utt. Pirms pakalpojuma sniedzēja izvēles izveidojiet savu vajadzību sarakstu. 

Ņemiet vērā pieredzi 

Nekad nebūs tā, ka jums būs piemērots jebkurš kravu pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs. Kad tiek meklēts profesionāls pakalpojumu sniedzējs, ir jāņem vērā, ka loģistikas pakalpojumi, it īpaši jau starptautiskie kravu pārvadājumi, saistās ar dažādiem riskiem. 

Tikai pieredzējis kravas ekspeditors var tikt galā ar dažādiem jautājumiem, noteikumiem un situācijām, kas var rasties šajā procesā.

Novērtējiet pakalpojumus un komunikāciju

Vienmēr ir vērts noskaidrot, kādas papildiespējas tiek piedāvātas. Piemēram, apdrošināšana, noliktava, bīstamo kravu pārvadājumi u.c. 

Pievērsiet uzmanību arī komunikācijai – cik ātri saņemat atbildes uz saviem jautājumiem, kāds ir komunikācijas stils. Atbildes uz šiem jautājumiem palīdzēs pieņemt pareizo lēmumu.

Iepazīstieties ar atsauksmēm 

Ekspeditoru klientu atsauksmes daudz pasaka par pakalpojuma kvalitāti un sadarbību kopumā. Lai pārliecinātos par to, ka saņemsiet kvalitatīvu pakalpojumu un prasībām atbilstošu sadarbību, veltiet laiku, lai noskaidrotu citu šī pakalpojuma sniedzēja klientu pieredzi. 

Starptautiskie transporta un loģistikas pakalpojumi 

Vai vēlaties, lai jūsu uzņēmuma kravu pārvadājumi tiek īstenoti atbildīgi un savlaicīgi? Ieskatieties uzņēmuma Ursus Forwarding pakalpojumu klāstā un atrodiet sev vajadzīgo! 

Ursus Forwarding ir 2007. gadā dibināts loģistikas pakalpojumu uzņēmums. Paplašinot darbību, 2012. gadā tika atvērta uzņēmuma filiāle Igaunijā. Ursus Forwarding klientu loku veido uzņēmumi no 32 pasaules valstīm. 

Domājot par klientu ērtībām, uzņēmums nodrošina daudzveidīgu pakalpojumu klāstu – tiek piedāvāti gan dažādu veidu kravu pārvadājumu pakalpojumi (auto, avio, dzelzceļa, jūras u.c), gan kravu apdrošināšana un muitas brokeru pakalpojumi. 

Ieskatieties uzņēmuma mājaslapā www.ursus.lv, lai iepazītos ar aktuālajiem pakalpojumiem, pieteiktos konsultācijai un uzzinātu pakalpojumu cenu! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)