Banner 980x90

Labs mājas interneta pieslēgums ir neaizstājams!

Mūsdienu savienotajā pasaulē mājas internets ir tikpat svarīgs kā elektrības vai ūdens pieslēgums mājās. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par darbu, izklaidi vai saziņu ar mīļajiem, ātrs un uzticams mājas interneta pieslēgums ir kļuvis par ikdienas nepieciešamību. Taču, tā kā ir pieejams plašs interneta plānu klāsts, var būt sarežģīti noteikt, cik liels interneta ātrums jūsu mājsaimniecībai patiesībā ir nepieciešams, un izvēlēties pareizo mājas interneta ātrumu var būt sarežģīti.

Ja mājas internets ir pārāk lēns, var rasties problēmas, skatoties videoklipus, spēlējot spēles tiešsaistē vai pat strādājot no mājām. Bet, ja izvēlētais plāns ir pārāk ātrs, jūs maksāsiet vairāk, nekā jums nepieciešams. Tātad, kā izvēlēties pareizo mājas interneta ātrumu? 

Kā tiek mērīts interneta ātrums?

Interneta ātrums, ko mēra megabitos sekundē (Mbit/s) vai gigabitos sekundē (Gbit/s), norāda, cik ātri dati tiek pārsūtīti no interneta uz jūsu ierīci. Lielāki skaitļi norāda uz lielāku ātrumu. Interneta ātrums ir būtisks faktors, kas nosaka, cik ātri tiek ielādētas tīmekļa lapas, cik vienmērīga ir jūsu tiešsaistes spēļu pieredze un cik skaidri ir jūsu videozvani.

Ir svarīgi ņemt vērā, ka faktisko interneta ātrumu var ietekmēt dažādi faktori, tostarp jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) kvalitāte, savienojuma veids (optiskā šķiedra, DSL, kabelis vai bezvadu), diennakts laiks un tīklam pievienoto ierīču skaits.

Katrs no šiem faktoriem var ietekmēt jums pieejamo joslas platumu un līdz ar to arī datu augšupielādes vai lejupielādes ātrumu.

Kā noteikt manām vajadzībām nepieciešamo interneta ātrumu? 

Nepieciešamais interneta ātrums ir atkarīgs no jūsu mājsaimniecības lietošanas paradumiem un tiešsaistes darbībām. Tālāk ir sniegtas vispārīgas vadlīnijas par to, cik ātram jābūt internetam, ja:

  • pamata interneta lietojums (pārlūkošana, e-pasts, sociālie mediji): 25 Mbit/s;
  • SD video straumēšana un ikdienas spēles: 50 Mbit/s;
  • HD video straumēšana un intensīvas tiešsaistes spēles: 100 Mbit/s vai vairāk;
  • vairākas ierīces, kas straumē HD video un intensīvas tiešsaistes spēles: 200 Mbit/s vai vairāk.

Ja jūsu mājās internetu vienlaikus izmanto vairāki cilvēki, jums būs nepieciešams ātrāks mājas interneta plāns, lai izvairītos no ātruma samazināšanās un datu buferizācijas. Ja augšupielādējat daudz lielu failu, piemēram, fotoattēlus vai videoklipus, jums būs nepieciešams plāns ar labu augšupielādes ātrumu, lai nodrošinātu, ka viss norit gludi.

Jāpatur prātā, ka internetu izmanto arī dažādas mājas ierīces, piemēram, viedtelevizors vai viedierīces, kas izmanto straumēšanas pakalpojumus. Tad jums būs nepieciešams ātrāks interneta savienojums, lai tos izmantotu nevainojami.

Iepazīsties ar Bite mājas internetu

Bite piedāvā dažādus mājas interneta plānus, kas atbilst ikviena vajadzībām un budžetam, kas ir ideāli piemērots video straumēšanai, spēlēm tiešsaistē un darbam no mājām, kas nodrošina līdz pat 1 Gbit/s ātrumu. Iegādājoties mājas internetu, piedāvājam 5G iekštelpu un ārtelpu rūterus nomā. 

Papildus mūsu standarta interneta plāniem mēs piedāvājam arī dažādus papildinājumus, piemēram, neierobežotu mākoņkrātuvi un pretvīrusu aizsardzību. Tātad, neatkarīgi no tā, vai esat viens cilvēks, kas izmanto mājas internetu, vai piecu cilvēku ģimene ar vairākām ierīcēm, mums ir plāns, kas būs piemērots tieši jums! Apmeklējiet Bites mājaslapu, lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem mājas interneta plāniem un atrastu jums piemērotāko!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)