Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls "top!" pērn kāpinājis apgrozījumu

Foto: Pilseta24.lv
Foto: Pilseta24.lv

Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls "top!", 2015.gadu, salīdzinot ar 2014.gadu, noslēdzis ar 9.7% apgrozījuma pieaugumu, pārsniedzot 227 miljonus eiro, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja SIA "Iepirkumu grupa" mārketinga vadītāja Ilze Priedīte.

Kopumā 2015.gadu vērtējam kā veiksmīgu ne tikai finansiāli, bet arī kā nozīmīgu veikalu tīkla "top!" attīstībā. Aizvien vairāk atbalstām vietējos ražotājus un attīstām pašražotās produkcijas klāstu, ko novērtē mūsu pircēji.

Veikalu tīkla "top!" prioritāte ir izprast savu klientu un rūpēties par tā apmierinātību, tāpēc piedāvājam nepieciešamās preces par konkurētspējīgu cenu dzīves vietas tuvumā jau 223 veikalos visā Latvijā. Uzklausot iedzīvotāju ieteikumus un vadoties uz veselīgas biznesa vides attīstību, renovējam esošos veikalus, paplašinām tos, kā arī atveram jaunus veikalus, lai būtu blakus pircējiem un spētu tos apkalpot gan ikdienā, gan svētkos.

2015.gadā veikalu tīkls "top!" atvēra 15 jaunus veikalus Latvijas reģionos un attīstību turpinās arī 2016.gadā.

Ar preču zīmi "top!" Latvijā šobrīd darbojas 223 pārtikas veikali, no tiem 123 "top!" un 100 "mini top!" veikali, kuri pieder 19 vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA & Co", SIA "Krista - A", AS "Roga - Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres Prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa", SIA "Oregano",SIA "SP" un SIA "Palmas-S".