Lielveikalu "Sky" pārvaldītājai pērn apgrozījuma un peļņas kritums

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Pērn samazinājās lielveikalu "Sky" pārvaldītājas SIA "Skai Baltija" apgrozījums un peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, uzņēmums pērn nopelnīja 121 068 eiro, kas ir par 66% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 360 492 eiro. Uzņēmums pērn apgrozīja 33,55 miljonus eiro, kas ir par 5% mazāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 35,7 miljoni eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn, salīdzinot ar 2014.gadu, uzņēmuma pārvaldītajos veikalos par 0,9% palielinājies zīmola "Sky" pārdoto preču apjoms, bet par 1,5% pieaudzis "Sky" zīmola produktu apgrozījuma īpatsvars.

Uzņēmums šogad un turpmāk plāno palielināt apgrozījumu, kā arī nodrošināt izmaksu efektivitāti. Mērķtiecīgs darbs tiks veikts darbinieku apmācību pilnveidošanai, orientējoties uz klientu apkalpošanu. Tāpat plānots veikt pārdomātas mārketinga aktivitātes, kā arī uzņēmums pievērsīs uzmanību "Sky" ražojumiem, rīkojot degustācijas.

"Skai Baltija" vadība ir pārliecināta, ka 2016.gadā naudas plūsma no pamatdarbības būs pozitīva. Taču nepieciešamības gadījumā uzņēmums izmantos kredītiestāžu resursus, kā arī finansējumu no saistītām pusēm.

Pagājušā gada peļņu pilnā apmērā plānots ieguldīt uzņēmuma attīstībā.

SIA "Skai Baltija" dibināta 1998.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 438 240 eiro. "Skai Baltija" pilnībā pieder Kiprā reģistrētajai kompānijai "Carberry Trading Limited".