Banner 980x90

Logo izveide zīmolam: ko ņemt vērā?

Logo ir elements, kas svarīgs ikvienam uzņēmumam neatkarīgi no tā darbības sfēras un lieluma. Pārdomāti izveidots logo sniedz vēstījumu par uzņēmuma darbību, mērķiem un vērtībām. Logo tiek iekļauts gan sociālo tīklu saturā, gan mārketinga materiālos un citviet. Neatkarīgi no tā - esi liela uzņēmuma īpašnieks vai tikko sācis savu mazo biznesu, nenovērtē par zemu logo spēku! 

Ko ņemt vērā, veidojot logo? 

Veiksmīgs logo ir pievilcīgs un atmiņā paliekošs. Vienlaikus tam ir arī jāspēj nodot gan vēstījums, gan emocijas. Domājot par labākajiem risinājumiem, izvērtē, ar kādām sajūtām vēlies asociēties.  

Kā izveidot efektīvu logo?

Efektīva logo izveidē noderēs daži padomi. 

  • Uzņēmuma darbības attēlošanai izmanto atbilstošas ikonas.
  • Izvēlies lakonisku logo dizainu. Tā nodrošināsi, ka tas ir viegli uztverams un labi saprotams dažādos formātos. Pārāk daudz dažādu elementu rada haotisku iespaidu.
  • Rūpīgi izvēlies krāsas, ko izmantosi logo. Pievērs uzmanību arī krāsu psiholoģijai, lai sasniegtu vislabāko rezultātu.
  • Veidojot logo, ņem vērā, ka tam būtu jāveicina uzticamība zīmolam.

Mūsdienās logo ir iespējams izgatavot arī paša spēkiem, bet, ja vēlies būt pārliecināts par rezultātu, drošāk šo darbu uzticēt profesionāļiem. 

Kvalitatīvs logo no enivo

Reklāmas aģentūra enivo piedāvā gan logo izveidi, gan ieteikumus šī svarīgā elementa efektīvā izmantošanā. Daudzu gadu pieredze dažādu projektu īstenošanā ļauj piedāvāt kvalitatīvākos pakalpojumus. Uzņēmuma misija ir radīt sajūsmu. Tas tiek īstenots ar pārdomātām detaļām, ātru komunikāciju, cieņas pilnu attieksmi un izcilu, klientu prasībām atbilstošu kvalitāti. 

Zinošie aģentūras speciālisti veiks konkurentu un klientu izpēti, izvērtēs psiholoģiskos aspektus, izvēlēsies labākos logo simbolus, izstrādās skices, izvērtēs praktisko lietojumu, kā arī izstrādās logo izmantošanas vadlīnijas. Rezultātā saņemsi īpašu, uzņēmuma vīzijai un vērtībām atbilstošu logo. 

Aģentūra enivo nodrošina arī cita veida pakalpojumus, piemēram, stila grāmatas izveidi, digitālā un satura mārketinga pakalpojumus, web dizainu un citas iespējas lielu un mazu uzņēmumu veiksmīgai attīstībai. Vai vēlies sasniegt jaunas virsotnes kopā ar profesionāļiem? Ieskaties un uzzini vairāk www.enivo.eu

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)