Banner 980x90

Narkoloģiskā un psiholoģiskā palīdzība

"Akrona 12" nodarbojas ar alkoholiķu, narkomānu, azartspēlmaņu ārstēšanu pēc Minesotas programmas soļiem. Klīnikā strādā 2 no ārstiem, kuri pirmie Latvijā šo metodi apguva no tās ieviesējiem ASV.

Ja jums ir vēlēšanās palīdzēt sev un saviem tuvākajiem, kad jūs ciešat no savas vai jūsu tuvo cilvēku alkohola, narkotiku, pārmērīgu medikamentu lietošanas, kā arī azartspēļu atkarības, mēs esam gatavi jums palīdzēt. 

Konsultācijas alkoholisma un citu atkarības slimību gadījumos. Stacionāra un ambulatora rehabilitācijas palīdzība alkohola un citu atkarību slimajiem, 12 soļu Minesotas programmas ietvaros. 

 

Jūs mūs atradīsiet Rīgā, Vecmīlgrāvja 5. Līnija 26, Jūras medicīnas centra teritorijā
Mob. tālr. 27586524
E-pasts: minesota@akrona12.lv
akrona12.lv

Minesotas 12 soļu programmas nodaļa, SIA "AKRONA 12"

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)