Banner 980x90

Nedēļas nogalē Rīgā norisināsies Pasaules čempionāts skriešanā

Šajā nedēļas nogalē, no 30. septembra līdz 1. oktobrim, galvaspilsētā norisināsies nozīmīgākais tautas sporta un vieglatlētikas pasākums - Pasaules čempionāts skriešanā. Kopā ar pasaules elites skrējējiem ikvienam skriešanas mīļotājam un aktīvas atpūtas cienītājam būs iespējams pievienoties masu skrējienos jūdzē, piecu kilometru un pusmaratona un pusmaratona stafetes distancēs.

“Pazīstu rīdziniekus, kuriem skriešana ir svarīga dzīves nodarbe. Kādam tā ir personības identitātes daļa. Ikdienu redzu daudz rīdzinieku, skrienot apkaimēs. Rīga, kļūstot par Pasaules skriešanas galvaspilsētu, rada iespējas gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem veselīgi un priecīgi svinēt šo vērienīgo sporta notikumu. Esam lepni septembra izskaņā un oktobra sākumā Rīgā uzņemt dalībniekus un viesus Vispasaules skriešanas svētkos, kuri cīnīsies par medaļām un gūs gandarījumu Pasaules čempionātā skriešanā. Lai veiksmīgs starts ikvienam rīdziniekam! Lai skrējēji no vairāk nekā 100 pasaules valstīm, baudot svētkus, aktīvi iepazīst mūsu uzņēmēju, kultūras un sporta organizatoru radītos notikumus, iepazīst Latvijas garšas un sajūt Rīgas viesmīlību!” aicina Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Laima Geikina.

Paredzēts, ka piektdien, 29. septembrī no pulksten 10.00 līdz 20.00 Hanzas Peronā norisināsies Pasaules skriešanas čempionāta EXPO, kurā dalībnieki varēs izņemt starta numurus un sajust pirms-svētku atmosfēru.

Savukārt sestdien, 30. septembrī, no pulksten 10.00 līdz 15.00 norisināsies Bērnu diena pie Brīvības pieminekļa un arī šajā dienā varēs doties uz EXPO Hanzas Peronā.

Pasaules čempionāta Rīgā elites skrējieni sāksies ar Pasaules čempionātu 5 km distancē sievietēm, kuras Akmens tilta pakājē startēs pulksten 11.50, bet noslēgsies ar pusmaratona pasaules čempionātu vīriešiem, kas kopā ar pusmaratona distances masu skrējiena dalībniekiem, arī Akmens tilta pakājē startēs pulksten  14.15.

Programma:

  • 10.00  5 km, masu starts, Akmens tilts
  • 11.30  Jūdze, masu starts, Mākslas muzejs
  • 11.50  5 km, elites sievietes, Akmens tilts
  • 12.15  5 km, elites vīrieši, Akmens tilts
  • 13.00  Jūdze, elites sievietes, Mākslas muzejs
  • 13.10  Jūdze, elites vīrieši, Mākslas muzejs
  • 13.30  Pusmaratons, elites sievietes, Akmens tilts
  • 14.15  Pusmaratons, elites vīrieši, masu starts un stafete, Akmens tilts

Dalībai visu distanču masu startos, kuros iespēja vienā trasē izskrieties ar pasaules ātrākajiem, tiekot pie oficiālajām Pasaules čempionāta medaļām, dota ikvienam, organizatori aicina reģistrēties līdz 30. septembrim. Cīņas par čempionu tituliem klātienē Rīgas ielās varēs vērot ikviens sporta fans, savukārt, pasaules tiešraidi Latvijā translēs Latvijas televīzija.

Pasaules čempionātam skriešanā cīņai par medaļām un čempionu tituliem pieteikti arī pieci pasaules rekordu īpašnieki. Kopumā startiem Rīgā pieteiktas 56 nacionālo valstu izlases ar 348 elites skrējējiem – 151 dāmu un 197 kungiem, kas Rīgā sacentīsies par čempionu tituliem trīs pasaules čempionāta distancēs: jūdzē, 5 km un pusmaratonā.

Reģistrēšanās vēl iespējama līdz 30. septembrim: bit.ly/3sXqMjV

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (3)
Anonīms [Anonīms] Ceturtdiena, 28. septembrī, 2023, 15:43

Porn video

Anonīms [Anonīms] Ceturtdiena, 28. septembrī, 2023, 14:34

order generic meclizine 25 mg buy meclizine us meclizine 25 mg pill

Anonīms [Anonīms] Ceturtdiena, 28. septembrī, 2023, 07:59

where can i buy plaquenil buy hcq from canada purchase plaquenil canada