Banner 980x90

Pagājušajā nedēļā pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums - "Rūdolfa mantojums"

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay.com
Pagājušajā nedēļā Uzņēmumu reģistrā (UR) pēc pamatkapitāla lielākais reģistrētais uzņēmums bija SIA "Rūdolfa mantojums", kuras pamatkapitāls ir 3,5 miljoni eiro, informē UR.

"Rūdolfa mantojums" Komercreģistrā iegrāmatots 28.decembrī, liecina "Firmas.lv" dati. Uzņēmums pieder ugunsdzēsības aparātu un to korpusu, metāla degvielas kannu un citu metālizstrādājumu ražošanas uzņēmuma SIA "Valpro" līdzīpašniecei Mārai Gaveikai-Lielcepurei.

Tāpat pagājušajā nedēļā, 27.decembrī, reģistrēta SIA "Vides resursu centrs" ar 300 000 eiro pamatkapitālu. Minētais uzņēmums pilnībā pieder atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumam SIA "Clean R".

Pagājušajā nedēļā, 27.decembrī, arī reģistrēta SIA "Kalnciema centrs" ar 255 000 eiro pamatkapitālu. Šī uzņēmuma īpašniece ir SIA "Talsu centrs".

Pagājušajā nedēļā Komercreģistrā un UR reģistrēti 125 jauni subjekti, kas ir par 67 mazāk nekā iepriekšējā nedāļā. No kopējā skaita visvairāk jeb 112 bija SIA, tāpat reģistrēti seši individuālie komersanti, četras akciju sabiedrības, divas pilnsabiedrības un viena ārvalsts komersanta filiāle.

Pagājušajā nedēļā likvidēti 353 subjekti, kas ir par diviem vairāk nekā pirms nedēļas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)