Pērn samazinājies tūroperatora "Tez Tour" apgrozījums un peļņa

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Pagājušajā gadā samazinājās tūroperatora SIA "Tez Tour" apgrozījums un krita arī peļņa, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kā, atsaucoties uz "Firmas.lv", ziņo aģentūra LETA, uzņēmums pērn apgrozīja 21,92 miljonus eiro, kas ir par 2,5% mazāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 22,48 miljoni eiro. Pērn uzņēmums nopelnīja 455 248 eiro, kas ir par 29% mazāk nekā 2014.gadā, kad peļņa bija 645 578 eiro.

Vadības ziņojumā teikts, ka pērn pieauga ekskursiju un jūras kruīzu programmas tādos virzienos kā, piemēram, uz Grieķiju un Itāliju, Vidusjūras reģiona rietumu daļu. Tika paplašināta kūrortu ģeogrāfija valstīs, uz kurām tika organizēti ceļojumi, kā arī viesnīcu izvēles portfeli papildināja jauni ekskluzīvi piedāvājumi.

Tika atklātas arī jaunas čarterlidojumu atpūtas programmas uz Rodas salu Grieķijā un Veronu Itālijā.

Lielu vērību "Tez Tour" pagājušajā gadā veltīja ziemas programmu attīstīšanai un pilnveidošanai virzienos, kas saistās ar kalnu slēpošanas kūrortiem gan Austrijā, gan Itālijā, teikts vadības ziņojumā.

Tika aptverti jauni kūrortreģioni, piedāvājumā papildus agrākajām tika iekļautas jaunas viesnīcas, organizēti papildu lidojumi uz Zalcburgu gada nogales svētku periodā. Minētais pasākumu kopums ļāva palielināt tūrisma produktu pārdošanas apjomus.

Uzņēmums turpmāk plāno vietējā un ārējā tirgus izpēti pakalpojumu sniegšanā un jaunu pakalpojuma veidu piedāvāšanu klientiem ar nolūku noturēt pašreizējos klientus un piesaistīt jaunus. Šogad uzņēmums plāno saglabāt pārdošanas apjoma pieauguma tempu, norādīts vadības ziņojumā.

SIA "Tez Tour" reģistrēta 2002.gadā. Uzņēmums pamatkapitāls ir 2846 eiro. Tā 100% daļas pieder Luksemburgā reģistrētajai kompānijai "Azimuth Investments S.A.", liecina "Firmas.lv" informācija.