Banner 980x90

Plašs iepakojuma maisiņu klāsts – SIA "Unilevel" 

SIA "Unilevel" piedāvā plašu dažāda lietojuma iepakojuma maisiņu klāstu tirdzniecībai un pārtikas ražošanai, kā arī kvalitatīvus polietilēna maisiņus un papīra maisiņus. 

Iepakojuma maisiņi
SIA "Unilevel" piedāvā plašu dažāda lietojuma iepakojuma maisiņu klāstu tirdzniecībai un pārtikas ražošanai. Mūsu sortimentā ir visa veida bakalejas preču un beramo produktu iepakojums – standarta fasējamie maisiņi, dažāda izmēra papīra tūtas bez lodziņa, ar lodziņu vai klipšiem, maizes maisiņi, iepakojums tējām, garšvielām un citām beramām precēm. Tāpat piedāvājam iegādei papīra un polietilēna maisiņus ar izcirstiem rokturiem, plakaniem, ar izcirstiem un nostiprinātiem rokturiem, kā arī ar cilpveidīgiem rokturiem. Pēc klienta vēlmēm izgatavosim jebkuras sarežģītības individualizēto dizaina iepakojumu un uzdrukāsim jūsu uzņēmuma logotipu.   


Polietilēna maisiņi
Piedāvājam plašu dažāda pielietojuma polietilēna maisiņu klāstu tirdzniecībai un pārtikas ražotājiem – fasējamie maisi mazumtirdzniecībai, iepakojums ēdināšanas uzņēmumiem, beramo preču un universālā pielietojuma iepakojums. Polietilēna maisiņi ir ar izgrieztu rokturi, cilpveidīgu rokturi. T-Shirt tipa maisiņi, caurspīdīgie fasējamie maisiņi bez roktura; slēdzamie ZIP maisiņi un cita veida polietilēna iepakojums. Piedāvājam iegādei  gan standarta polietilēna maisiņus, gan īpašo reklāmiepakojumu ar individuāli pielāgoto dizainu. Iepakojums ir pieejams iegādei uz vietas, vai pēc pasūtījuma. 

Papīra maisiņi
Papīra maisiņi ir vienkāršs, funkcionāls un vienlaikus gaumīgs risinājums dažāda izmēra un lietojuma preču iepakošanai, kā arī izcils reklāmmateriāls jūsu zīmola popularizēšanai. SIA "Unilevel" piedāvā iegādei kvalitatīvus papīra maisus plašā sortimentā pārtikas, apģērbu, saimniecības un citu preču, kā arī dāvanu un reklāmsuvenīru iepakošanai. Piedāvājam iegādāties uz vietas vai saņemt pēc pasūtījuma dažādu izmēru un krāsu papīra maisiņus ar izgrieztiem, plakaniem, savītiem, kokvilnas un citiem rokturiem. Pieejami arī maisiņi bez roktura - tūtas ar lodziņiem vai bez tiem. Mēs piedāvājam arī maisiņu apdruku.

Klientu ērtībai piedāvājam gan klasiskos papīra maisus (balts, kraft, eko papīrs), gan individualizēto dizaina iepakojumu. Ar individuālo pieeju katram klientam garantēti piedāvājam kvalitatīvu produkciju.

https://unilevel.lv/lv/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)