Praktiskas un vērtīgas dāvanas, ejot ciemos pie dārza mīļotājiem

Ja jādodas ciemos uz sālsmaizi pie cilvēkiem, kas nupat iekārtojuši savu jauno māju un dārzu, tad viņi noteikti priecātos par praktiskām un noderīgām dāvanām.

Šeit būs dažas idejas paliekošām un noderīgām dāvanām. 

Puķu podi, puķes
Cilvēkiem, kam patīk puķes, nekad tās nevar būt par daudz. Ir tik daudz iespēju, kā iepriecināt puķu mīļotājus  gan ar pakarināmiem puķu podiem, gan ar glauniem, izturīgiem dārza puķu podiem, kas iederētos šī dārza vidē. Vēl ir daudz dekoratīvu lietu, piemēram, puķu podi lejkannas vai zirgu pajūga formā, vai kāda dzīvnieka tēlā. Varbūt ir kas tāds, ko šie cilvēki kolekcionē vai ar ko aizraujas, un varat atrast šāda tēla puķu podu?

Ja vēlaties, lai dāvana būtu individuālāka, varat paši sastādīt puķes pašu radītās koka puķu kastēs.

Dārza lampu virtenes, saules bateriju lampiņas
Īpašu noskaņu dārzā pavisam noteikti var radīt ar dārza lampu virtenēm, kas skaisti izdekorē, piemēram, lapeni, vai tiek iekārtas starp augļu kokiem. Veikalos tās ir pieejamas visās iespējamajās krāsās, tev tikai jāzina šo cilvēku gaume. Tikpat labu noskaņu radīs arī saules bateriju lampiņu komplekts, kuras, skaisti izvietojot, naktīs spīdētu un izgaismotu dārzu kā jāņtārpiņi.

Šūpuļtīkls, šūpuļkrēsls
Kuram gan nepatīk šūpoties un atpūsties? Šūpuļtīkls vai šūpuļkrēsls būs lieliska dāvana ikvienam, kam ir savs dārzs un vietiņa, kur to iekarināt. Tā būtu dāvana, kas palīdzētu dāvanas saņēmējam ik pa laikam atpūsties, un varbūt ar laiku tā būtu viņa dārza iemīļotākā vieta. 

Dārza spēles
Ja dārzs ir plašs, tad vari dāvināt arī kādu aktīvu dārza spēli, piemēram, kroketu, dārza tenisu, mini golfu vai lielo dārza domino. Šādas spēles noderēs vienmēr, kad ciemos ieradīsies draugi. Varēsiet taisīt savstarpējos turnīrus un pavadīt laiku kopā. 

Smilšu kaste, bērnu rotaļu laukums
Ja ģimenē, pie kuras dosies, ir mazi bērni, tad visi noteikti priecātos par smilšu kasti vai bērnu aktivitāšu laukumiņu, kas iekļauj slidkalniņu un šūpoles. Ja laimīgi un nodarbināti būs bērni, tad arī pieaugušie būs daudz vairāk atpūtušies un varēs laiku veltīt savām nodarbēm.

Grils, kūpinātava
Ja šiem cilvēkiem vēl nav grila vai kūpinātavas, taču viņiem patīk laiku pavadīt dārzā, tad šī būs lieliska dāvana, jo tā dos viņiem iespēju gatavot laukā. Šī dāvana pavērs iespēju daudzveidīgākām maltītēm un grila ballīšu rīkošanai. Grils vai kūpinātava ir paliekoša lieta, kurai vajadzētu būt ikvienā dārzā. 

Ja pašlaik meklējat dāvanu saviem draugiem vai savam dārzam, tad vērts ielūkoties interneta veikalā 220.lv, kur atrodamas preces ikvienai dzīves situācijai.

Interneta veikalā pašlaik draudzīgās cenās ir grili un kūpinātavas, kuras varat aplūkot, ieejot 220.lv un ierakstot to meklētājā. Šajā lapā ir ērti un droši iepirkties. Katrai precei ir garantija. Iepirkties vari, pat neizejot no mājām, tev tikai vajadzīgs dators un interneta pieslēgums, lai varētu aplūkot visas preces, kas ir piedāvājumā. Aprakstā ir visa nepieciešamā informācija par preci un bildē redzams produkts arī vizuāli. 

Ja vēlies iegādāties ko lielāku, taču pašlaik finanses to neatļauj, tad interneta veikalā 220.lv ir iespējams arī noslēgt līzinga līgumu, kas nozīmē, ka tiec pie preces uzreiz, taču vari maksāt pa daļām.