"Double Coffee" nākamgad ieguldīs līdz 700 000 eiro tīkla attīstībā

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Kafejnīcu tīkla "Double Coffee" attīstībā nākamā gada laikā plānots investēt no 500 000 līdz 700 000 eiro, intervijā aģentūrai LETA atklāj "Double Coffee" pārvaldītājas SIA "DC restorāni" valdes loceklis Sergejs Plotņikovs.

Viņš aģentūrai LETA norāda, ka šie līdzekļi tiks lietoti ne tikai līdzšinējo vietu rekonstrukcijā vai modernizācijā, bet arī, iespējams, atrašanās vietu maiņā, kā arī jaunu "Double Coffee" izveidē.

"Tā kā mūsu fokusā ir ne tikai pašreizējo klientu apmierināšana, bet arī jaunu klientu piesaiste, tad attiecīgi sekosim līdzi izmaiņām, centīsimies pielāgoties, rekonstruējot līdzšinējās vietas, mainot lokācijas, kā arī atverot jaunas vietas. Nākamā gada laikā kopumā plānojam ieguldīt no pusmiljona līdz 700 000 eiro," stāsta Plotņikovs, piebilstot, ka patlaban notiek sagatavošanās darbi šo plānu īstenošanai.

Tāpat uzņēmums šogad un arī turpmāk plāno turpināt darbu pie franšīzes attīstības, atzīmē "DC restorānu" valdes loceklis, norādot, ka interesi par franšīzi izrāda uzņēmēji ne tikai no Rīgas, bet arī no Cēsīm un Liepājas.

"Franšīzes ņēmēja tiesības strādāt ar mūsu zīmolu maksā ap 35 000 eiro. Kopējās franšīzes izmaksas ietver arī remontu, tehniku, kas nav pieskaitāmas šai summai. Franšīzes ņēmējam ir arī jāmaksā 5% no ienākumiem. Jāatzīmē, ka franšīzes cena un maksa no ienākumiem tiek piemērota vienādi gan vietējam, gan ārvalstu partnerim. Taču vietējiem uzņēmējiem esam gatavi nākt pretī," norāda Plotņikovs.

Jau vēstīts, ka "Double Coffee" nākotnes attīstības plānos ietilpst franšīzes tīkla izveide Anglijā. Tāpat "DC restorāni" patlaban strādā arī ar iespējamo sadarbības partneru pieprasījumiem no Šveices un Zviedrijas.

Kā ziņots, "DC restorānu" apgrozījums pērn sasniedza 3,96 miljonus eiro, kas ir par 6% mazāk nekā 2014.gadā, kad apgrozījums bija 4,24 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma peļņa pērn saruka par 70% - uzņēmums pērn nopelnīja 113 361 eiro, bet 2014.gadā peļņa bija 385 065 eiro.

SIA "DC restorāni" dibināta 2004.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 853 723 eiro. Uzņēmums pilnībā pieder AS "DC Holding".

Viss par: Latvijas ziņas