Banner 980x90

"Latvijas Tālrunis" konferencē "Biznesa stratēģija 2017" prezentē Saeimas un valdības telefonu grāmatas

Dāvis Strazds/ Riga24.lv
Dāvis Strazds/ Riga24.lv
Otrdien, 13.decembrī "Aldara alus" darbnīcā notika otrā konference "Biznesa stratēģija 2017", kurā ar īpašu stendu prezentētas arī SIA "Latvijas Tālrunis" Saeimas un valdības telefonu grāmatas. 

Kā pilsētas informācijas portāls Riga24.lv uzzināja konferencē, grāmata jau 23 gadus ir Latvijas valsts pārvaldes darbinieku ikdienas rokasgrāmata, kā arī ir palīgs uzņēmējiem un atvieglo saziņu ar valsts struktūrām. Kā jaunums šī gada grāmatai ir tās digitālā versija, kas pieejama mājas lapā valdibai.lv

Pilsētas informācijas portāls Riga24.lv jau vēstīja, ka Konferencē "Biznesa stratēģija 2017" izvērtē biznesu ietekmējošās tendences Latvijā un pasaulē.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)