Banner 980x90

"Novatours": Pagājušais gads tūrisma nozarē bija spraigs

Pilseta24.lv
Pilseta24.lv
Ģeopolitisko krīžu ietekmē pagājušais gads tūrisma nozarē bija spraigs, aģentūrai LETA atzina tūroperatora SIA "Novatours" direktors Leonīds Močeņovs.

Vienlaikus viņš piebilda, ka "Novatours" 2016.gads kopumā bija veiksmīgs, jo kompānija spēja ātri pielāgoties notikumiem pasaulē, uz noteiktiem galamērķiem samazinot piedāvājumus un to vietā nodrošinot citus galamērķus.

Močeņovs pastāstīja, ka pērn tūristu iecienītākie galamērķi bija Grieķija, Spānija, Itālija un Bulgārija. Tostarp straujākais pieprasījuma kāpums bija ceļojumiem uz Grieķiju un Bulgāriju.

Tāpat viņš minēja, ka vidējā naudas summa, kuru Latvijas ceļotāji ir gatavi atvēlēt atpūtai ārzemēs, pēdējo divu gadu laikā nav īpaši mainījušies.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2015.gadā "Novatours" apgrozījums bija 21.861 miljons eiro, kas ir par 11,4% vairāk nekā 2014.gadā, bet kompānijas peļņa samazinājās 9,1 reizi un bija 36 613 eiro.

Kompānija "Novatours" dibināta 2000.gadā. Tās galvenās biznesa aktivitātes ir komplekso tūrisma braucienu organizēšana un čartera lidojumu pakalpojumu pārdošana. "Novatours" pamatkapitāls ir 176 435 eiro, un tā vienīgais īpašnieks ir Lietuvas uzņēmums "Novaturas Akcine Bendrove".

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)