Banner 980x90

Reinis Nitišs piedalās Baltijas autošosejas noslēguma sacīkstēs 

Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Svētdien, 27. septembrī, Biķernieku trasē norisināsies Baltijas autošosejas sezonas noslēguma sacensības, kurās debiju autošosejā piedzīvos pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs.

Reinis Nitišs uz starta stāsies kopā ar "Super 1600" un "Nacionālās" klases dalībniekiem, kopā uz starta abās klasēs vienlaikus izies 18 automašīnas. "Super 1600" klasē kopā ar Nitišu startēs 7 sportisti, tajā skaitā arī jau Baltijas čempiona titulu ieguvušais Kristaps Mietulis. 

Pilsētas informācijas portālam Riga24.lv Evita Tīdmane atklāja, ka šīs būs vienīgās sacīkstes šogad, kuras pasaules RX septītās kopvērtējuma vietas īpašnieks aizvadīs Latvijā un lieliska iespēja faniem satikt sportistu klātienē.

"Viss sanāca ļoti negaidīti. Izlasot, ka Beatei Klipai nav iespējas startēt, piedāvājos braukt viņas vietā un beigās nonāca līdz tam, ka rīt pirmo reizi braukšu autošosejas sacīkstēs. Par to paldies SRT komandai! Es nekad dzīvē neesmu braucis Biķernieku trasē un šosejā esmu aizvadījis tikai vienus treniņus, kas bija Spānijā. Katrā ziņā – protams, ka gribas nostartēt pēc iespējas labāk – centīšos sastādīt konkurenci. Gribu izbaudīt braucienus un gūt pozitīvas emocijas!' par negaidīto iespēju stāsta Reinis Nitišs.

Kopumā svētdien Biķerniekos noslēguma posmā piedalīsies ap 100 sportisti un 60 automašīnas no 5 valstīm.

Ieejas biļetes uz pasākumu nopērkamas www.bilesuserviss.lv vai arī uz vietas Biķernieku trasē. Bērniem līdz 12 gadu vecumam, invalīdiem un pensionāriem ieeja ir bez maksas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu