Banner 980x90

Rīga aicina baudīt ziemas priekus slēpojot un slidojot

Iestājoties aukstākam laikam un palielinoties sniega daudzumam, baudīt ziemas priekus galvaspilsētā varēs ne tikai distanču slēpošanas un kameršļūkšanas trasēs, bet arī mākslīgā ledus slidotavā. Tiks nodrošināta arī inventāra noma.

Jau šajā ceturtdienā, 8. decembrī, sāks darboties distanču slēpošanas trase Lucavsalā, savukārt nedēļas nogalē – slēpošanas trase Uzvaras parkā (Uzvaras bulvārī 15) un mākslīgā ledus slidotava Purvciemā (Lielvārdes ielā 141).

Iedzīvotājiem katru dienu no pulksten 10.00 līdz 21.00 būs atvērta arī inventāra noma.

Tāpat brīvdienās, 10. un 11. decembrī, būs pieejamas iecienītās “Rīgas Sniega parka” kameršļūkšanas trases (Mežaparka Lielās estrādes teritorijā), ko apsaimniekos SIA “Žagarkalns”.

“Rīgas Sniega parks” pagaidām darbosies tikai sestdienās no pulksten 10.00 līdz 21.00 un svētdienās no pulksten 10.00 līdz 20.00.

Baudīt ziemas priekus darba dienās un brīvdienās var arī Biķernieku mežā (Sergeja Eizenšteina ielā 16), kur distanču slēpošanas trasi ierīkojusi VAS CSSD.

Saglabājoties atbilstošiem laika apstākļiem, Rīgas pašvaldība decembrī iedzīvotājiem iecerējusi nodrošināt distanču slēpošanas iespējas arī Purvciemā (pie Rīgas 84. vidusskolas) un Mežaparkā (Kokneses prospektā 39).

Pakāpeniski ierīkošanas darbi ir uzsākti visās minētajās atrašanās vietās.

Aktuālā informācija un kontaktinformācija ir atrodama tīmekļvietnē www.sports.riga.lv.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)