Rīgā nākamnedēļ notiks sarunu festivāla "Lampa" iesildošais pasākums

Rīga, 15.maijs, LETA. Rīgā, Ziepniekkalnā, 26.maijā notiks sarunu festivāla "Lampa" iesildošais pasākums, aģentūru LETA informēja festivāla koordinatore Irīna Kuzņecova.

No plkst.12 būs iespēja vienoties diskusijā ar izglītības programmas "Iespējamā misija" absolventiem, kuri dalīsies savos stāstos un pieredzē, kā skolotāji redz vecāku iesaisti mācību procesā un kā veidojusies viņu sadarbība ar vecākiem. Klausītāji saņems praktiskus ieteikumus, kā iedvesmot bērnus ne tikai mācīties mūža garumā, bet darīt to ar prieku.

Diskusija par Latvijas krievu minoritātei nozīmīgiem jautājumiem plkst.13.45 notiks krievu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā. Savukārt plkst.15.30 norisināsies diskusija par dzīvi Ziepniekkalnā.

Fonds atvērtai sabiedrībai "Dots" plkst.17.15 noslēgs dienas intelektuāli izaicinošāko daļu ar sarunu par to, kas ir uzticēšanās, kāpēc tā ir svarīga un ko varam darīt, lai to uzturētu un atjaunotu. Sarunu vadīs festivāla direktore Ieva Morica, un tajā piedalīsies labdarības portāla "Ziedot.lv" un rehabilitācijas centra "Poga" dibinātāja un vadītāja Rūta Dimanta, Latvijas Radio žurnālists Aidis Tomsons un AS "Latvijas Finieris" padomes priekšsēdētājs Uldis Biķis.

Vakara noslēgumā plkst.19 izstāsies komiķis Rūdolfs Kugrēns ar savu jaunāko izrādi "Prieks". Bērniem visas dienas gaitā festivālā būs pieejami ziepju burbuļi, "Brain Games" galda spēles, kā arī raķešu darbnīca un eksperimentu šovs. Savukārt vakarā bērni varēs skatīties studijas "Atom Art" multfilmas.

Visas dienas garumā darbosies arī "Mantu labotava", kurā kopīgiem spēkiem būs iespēja salabot citkārt izmetamu lietu, apgūt jaunas prasmes un saņemt pieredzējušu meistaru padomus.

Jau vēstīts, ka ikgadējais sarunu festivāls "Lampa" Cēsu pils parkā norisināsies no 29.jūnija līdz 30.jūnijam.