Romantiskas dāvanas Valentīndienā

Valentīna diena bez romantikas ir kā ēdiens bez sāls, tādēļ, gatavojoties pārsteigt savu mīļoto, nepieciešams padomāt par piemērotu dāvanu, tās noformējumu un vietu svētku svinēšanai. Kādas dāvanas šajos svētkos būtu vispiemērotākās? Turpiniet lasīt un atrodiet iedvesmojošas dāvanu idejas! 

Dāvanu karte romantiskiem mirkļiem
Pati labākā un romantiskākā dāvana ir kopā pavadītais laiks ar mīļoto cilvēku. Lai tas būtu jautrs, interesants un romantisks, iesakām izvēlēties dāvanu karti pārim vai atpūtai. No piedāvātajām iespējām katrs var izvēlēties piemērotākās izklaides iespējas, baudot mieru un romantiku pašā Rīgas centrā vai, piemēram, dodoties romantiskā izjādē ar zirgu. 

Dāvanu karte pārim piedāvā dažādas iespējas baudīt romantiku divvientulībā, atliek vien izvēlēties piemērotāko.

Sveces īpašai noskaņai
Ja Valentīna dienu svinat mājās, noteikti izdekorējiet dzīvokli ar svecēm. Sveču liesmiņu dzīvā un dabiskā gaisma radīs neaizmirstamas emocijas un piešķirs romantiku. 

Neparastas krūzes un citas lietas mājai 
Tā var būt oriģinālas krūzes, piemēram, mīlētāju krūzes sirds formā vai apģērbi ar svētku tematiku. Mūsu piedāvājumā atradīsiet arī gultas veļas komplektus, pledus un spilvenus ar sirsniņām, kas radīs romantisku gaisotni guļamistabā ne tikai mīlētāju svētkos, bet arī ikdienā.

Ziedi 
Neatņemama Valentīna dienas dāvanu sastāvdaļa ir ziedi, tomēr, ja vēlaties savai mīļotajai uzdāvināt ko ilgāk paliekošu, tad sievietēm “ar zaļajiem pirkstiņiem” var izvēlēties ziedošu istabas augu. Otrs variants ir stabilizētie ziedi un augi, kas mīļoto priecēs ilgi un neprasīs īpašu kopšanu, kā arī kļūs par vienu no interjera elementiem.

Smaržas 
Viennozīmīgi, lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim ir smaržas. Ja zināma mīļotā cilvēka gaume, būs viegli izvēlēties savai otrajai pusītei piemērotu dāvanu, tomēr varat pārsteigt arī ar kādu ekskluzīvāku aromātu, kas ir piemērots mīļotajam cilvēkam. 

Gardumi 
Protams, tās var būt arī garšīgas dāvanas, piemēram, šokolādes dāvana mīļotajam vīram, šokolādes pica, žāvētu augļu un ogu komplekts vai kāzu burvību atgādinošais saldumu pušķis. Ir patiesi daudz iespēju, kā iepriecināt savu mīļoto! 

Rotaslietas 
Rotaslieta būs dāvana, kura pastāvīgi atgādinās mīļotajam cilvēkam par dāvinātāju. Zelta vai sudraba ķēdīte ar kulonu ir lieliska dāvana abu dzimumu pārstāvjiem, atliek vien izvēlēties mīļotā cilvēka iecienītāko materiālu un piemērotāko ķēdītes dizainu. Lai izvairītos no viltojumiem, šādu dāvanu nav ieteicams iegādāties nepazīstamās interneta vietnēs.

Aksesuāri 
Saulesbrilles, šalles, cepures, kvalitatīvi ādas cimdi vai citi stilīgi aksesuāri arī ir viens no dāvanas veidiem, ko mīļotais cilvēks izmantos ikdienā. Padomājiet, kas visvairāk iepriecinātu jūsu otro pusīti! 


Šīs un daudzas citas Valentīndienas dāvanas atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Ieskatieties un izvēlieties visskaistāko un oriģinālāko pārsteigumu! Neaizmirstiet arī par dāvanas noformējumu! Veikala piedāvājumā atradīsiet arī dažādus dāvanu iesaiņošanas materiālus, kas piemēroti tieši šiem svētkiem.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu