Septiņi noderīgi padomi veļas mazgājamās mašīnas izvēlē

Mūsdienu steidzīgais dzīves ritms nosaka nepieciešamību pēc modernas un jaudīgas sadzīves tehnikas. Lai gūtu panākumus, ir jābūt ne tikai gudram un veiklam, bet arī labi jāizskatās. Cilvēka tēla veidošanā liela nozīme ir apģērbam. Reklāmas televīzijā bieži vien vēsta, ka apģērba mazgāšana un saglabāšana ir atkarīga no pareizi izvēlēta mazgāšanas līdzekļa. Tam, protams, ir jāpiekrīt, bet nedrīkst aizmirst par pareizi izvēlētu mazgāšanas un žāvēšanas režīmu. 

Kādu veļas mazgājamo mašīnu izvēlēties?
Ja jums jau ir iegādāts veļas žāvētājs, kas joprojām darbojas lieliski, atkrīt problēma ar veļas žāvēšanu. Ja tāda nav un drēbes jāžāvē iekštelpās, der padomāt par veļas mašīnu–žāvētāju. Veļas mašīnas ar žāvēšanas funkciju spēj paveikt divas funkcijas – izmazgāt un izžāvēt veļu. Nedaudz pakavēsimies tieši pie žāvēšanas funkcijas, lai noskaidrotu priekšrocības un trūkumus. 

Priekšrocības: naudas līdzekļu un brīvās telpas ekonomija – vajadzīga tikai viena ierīce un ar to saistītie uzturēšanas izdevumi; izmazgātā veļa nav jāpārliek žāvētājā.

Trūkums: veļas mašīna spēj izmazgāt mazāk veļas nekā izžāvēt, tādēļ pie liela apjoma tomēr nāksies daļu no izmazgātajām drēbēm izņemt un žāvēt otrajā piegājienā.

Tāpat ir jāpievērš uzmanība modeļa tehniskiem parametriem. 

Veļas mašīnas lielums un ietilpība
Vispirms jāatrod ideālākā vieta veļas mašīnai, lai nebūtu sarežģīti tai piekļūt, kā arī ielikt un izņemt veļu. Pēc tam – precīzi jāizmēra vajadzīgais augstums, platums un dziļums. Tad jau var domāt arī par ietilpību (kilogramos).

Veļas mašīnas funkcijas
Šķiet, ka neviens cilvēks neizvēlēsies jaunu veļas mazgājamo mašīnu, kas piedāvā tikai parastu mazgāšanu. Piedāvājumā atradīsiet dažādu modeļu ierīces, kas var atšķirties pēc savām funkcijām. Atvieglot izvēli palīdzēs mūsu mājaslapas meklēšanas rīki, kas palīdzēs izvērtēt un saprast, kādas funkcijas izvēlēties. 

Energoefektivitātes izvērtēšana
Vairums cilvēku ir dzirdējuši un zina, ka labākās un enerģiju taupošākās, ir A klases veļas mazgājamās mašīnas. Tomēr der pievērst uzmanību arī tādiem parametriem kā mazgāšanas un centrifūgas klase. Tātad, ja visus no šiem parametriem izvēlēsieties A klasē, noteikti samazināsiet elektrības rēķinu! Preces tehniskajā specifikācijā tiek norādīts arī enerģijas patēriņš vienā ciklā un gada laikā kilovatos.

Trokšņa līmenis
Trokšņa līmenis veļas mazgājamās mašīnas darbības laikā var atšķirties atkarībā no modeļa un motora. Invertora motors strādā klusi, tādēļ arī trokšņa līmenis nepārsniedz parastas sarunas skaņas līmeni. Arī šos parametrus var izvēlēties, izmantojot mājaslapas meklēšanas rīkus.

Veļas mašīnas darbības vadība
Arvien vairāk pircēju izvēlas viedās veļas mašīnas, kas padara vieglāku veļas mazgāšanu un žāvēšanu. Kaut arī tās ir dārgākas, tiek ietaupīts laiks, ko varat pavadīt lietderīgāk.

Dizains
Ikviens cenšas savu mājokli iekārtot tā, lai tas būtu gaumīgs, praktisks un mājīgs. Ja izvēlaties iebūvējamo veļas mašīnu, tā krāsai un dizainam nebūs īpašas nozīmes, jo tiks noslēpta no svešām acīm. Ja tā būs brīvi stāvoša veļas mašīna, tad gan krāsai, gan dizainam būs nozīme. 

Izvēloties veļas mašīnu internetā, jūs varat redzēt tās izskatu, formu un saprast, vai tā iederas mājokļa interjerā. Piemēram, klasiskā stila cienītājiem piemērota var būt veļas mašīna baltā krāsā ar pagriežamiem pārslēdzējiem un nelielu ekrānu. Viedo ierīču cienītājiem piemērotāka būs veļas mazgājamā mašīna ar skārienjutīgo vadības paneli un lielu displeju. 

Interneta veikals 220.lv piedāvā dažāda izmēra, ietilpības un funkciju ziņā daudzveidīgas veļas mazgājamās mašīnas  atliks tikai izvēlēties! 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu