Spīķeros bezmaksas koncertu sniegs dziesminieks Kārlis Kazāks un Anete Kozlovska

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG
Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

13.jūlija pievakarē ikviens rīdzinieks un Rīgas viesis aicināts pavadīt nesteidzīgu vakaru, baudot dziesminieka Kārļa Kazāka un dziedātājas Anetes Kozlovskas koncertprogrammu Spīķeru brīvdabas skatuvē. Ieeja pasākumā bez maksas.

Kā pilsētas informācijas portālam Riga24.lv pastāstīja Spīķeru kvartāla komunikācijas speciāliste Elīna Pundure, līdz šim Kārlis Kazāks ir izdevis vairākus solo albumus – "uz manām plaukstām" (2007), "16 stundas"(2011) un "gultnes" (2013), "un Viņa" (2015). Dziesminieks ir radījis arī divus šūpuļdziesmu albumus bērniem – "Mēness ceļu rādīs miega peles vezumam" (2007) un otru albumu "Tēti dzied šūpuļdziesmas", kurš ir radīts kopā ar sabiedrībā zināmiem tēviem un ticis dāvināts Latvijas bērnunamiem un sociālajiem dienestiem. Pirms albuma "un Viņa" izdošanas, Kārlis Kazāks ir radījis oriģinālmūziku Latvijas Leļļu teātra izrādei "Emīls un Berlīnes zēni" (režisors Ģirts Šolis) un izrādei Latvijas Nacionālajā teātrī "Jaunā ārsta piezīmes" (režisori Jānis Vimba un Kaspars Zvīgulis).

Anete Kozlovska ir dziesmu autore un izpildītāja, izdevusi solo albumu "Tik daudz", un spēlē grupā "Tramplīni", kā arī ar balsi un klavieru skaņām iekrāsojusi Kārļa Kazāka dziesmas jau trijos albumos.

Koncerts norisināsies Spīķeru kvartālā, Maskavas ielā 12k-2. Pasākuma sākums plkst.19.00. Koncerta sākums ap plkst.20.00. Ieeja bez maksas. Darbosies brīvdabas kafejnīca.