Banner 980x90

Sūkņi, sūkņu sistēmas. SIA "Wilo Baltic"

Dziļurbuma sūkņi paredzēti ūdens un dzeramā ūdens apgādei no dziļurbumiem un cisternām. Dziļurbuma sūkņi piemēroti komunālai ūdensapgādei, laistīšanai un apūdeņošanai.

Dziļurbuma sūkņi

Dziļurbuma sūkņi paredzēti ūdens un dzeramā ūdens apgādei no dziļurbumiem un cisternām. Dziļurbuma sūkņi piemēroti komunālai ūdensapgādei, laistīšanai un apūdeņošanai. Tie paaugstina spiedienu ūdens līmeņa pazemināšanai. Dziļurbuma sūkņi arī paredzēti ūdens sūknēšanai rūpnieciskam pielietojumam.

Ūdens sūkņi nodrošina ūdens piegādi no dabīgām vai mākslīgām ūdenstilpnēm, piegādājot nepieciešamo ūdens daudzumu vai pārsūknējot to attiecīgajā vietā. Viens no daudzajiem ūdens sūkņu veidiem ir dziļurbuma sūkņi.

Dziļurbuma sūkņi piegādā kvalitatīvu ūdeni vajadzīgajā daudzumā no dziļurbuma. Tos izmanto rezervuāru pildīšanai ar ūdeni, privātmāju un lauku sētu apgādei ar ūdeni no dziļurbumiem un dārzu laistīšanai.

Dziļurbuma sūkņi jāizvēlas atbilstoši urbuma dziļumam un caurules diametram.

Ūdens sūkņi

Ūdens sūkņi, ko izstrādā Wilo, optimizē jaunus ūdens ieguves avotus un metodes. Ūdens pieder pie Zemes vērtīgākajiem resursiem. Pasaules iedzīvotāju skaita pieaugums nozīmē aizvien lielāku ūdens patēriņu: dzeršanai, mazgāšanai un tīrīšanai, lietošanai lauksaimniecībā un rūpniecībā. Globālais ūdens trūkums ir īpaši akūta problēma – un tā slēpj lielu konflikta potenciālu. Tādēļ ūdens ieguve un sagatavošana ir viens no svarīgākajiem nākotnes izaicinājumiem. Wilo ūdens sūkņi garantē uzticamu apgādi un pielāgošanos prasībām dažādās ēkās un daudzģimeņu mājās, skolās un rūpnieciskajos kompleksos.

Ūdens sūkņi no Wilo ir efektīvākie un ilgtspējīgākie risinājumi komunālajai ūdens apsaimniekošanai, rūpniecībai, mājas un ēku tehnikai un lauksaimniecībai, gan celtniecībai un kalnrūpniecībai.

Ūdens sūkņi nodrošina ūdens piegādi no dabīgām vai mākslīgām ūdenstilpnēm, piegādājot nepieciešamo ūdens daudzumu vai pārsūknējot to attiecīgajā vietā. Pastāv dažādu veidu ūdens sūkņi – cirkulācijas, iegremdējamie, dziļurbuma, kanalizācijas, ar spiedkatlu un ar degvielu darbināmi sūkņi.

Kanalizācijas sūkņi

Kanalizācijas sūkņi ir paredzēti tam, lai tie spētu tikt galā ar ūdeni, kurā ir augsta cieto daļiņu koncentrācija, pārsūknējot dažāda veida kanalizācijas ūdeņus. Daži kanalizācijas sūkņi ir pieslēdzami tualetei – tajos esošais aktīvo ogļu filtrs likvidē smakas.

Prasības pret sūkņiem un sūkņu sistēmām, it īpaši neattīrītu notekūdeņu sūknēšanā, pēdējos gados ir būtiski pieaugušas. Tas kopumā ir saistīts ar urbanizāciju un arī ar nepietiekamu ūdens daudzumu visā pasaulē. Mainās ievadnosacījumi, notekūdeņos palielinās cieto frakciju daļa, un to pavadītais laiks notekūdeņu tīklā kļūst garāks. Tādējādi operatoram īpaši nozīmīgas kļūst arī sūkņa darbspējas cikla izmaksas, ko veido iegāde, apkope, atteices un remonti. Wilo izstrādā kanalizācijas sūkņi atbilst visām mūsdienu vajadzībām.

Ilggadēja pieredze notekūdeņu tehnoloģijas projektu uzņēmējdarbībā ļauj Wilo sagatavot nevainojamu procesu gaitu un uzticamus sistēmu risinājumus. Nav būtiski, vai runa ir par (drenāžas) ūdens sūknēšanu, maisīšanu, vēdināšanu, filtrēšanu vai dezinficēšanu, – mūsu plašajā produktu un sistēmu risinājumu portfelī jums vienmēr būs sagatavots ekspluatācijā drošs un energoefektīvs risinājums. Atkarībā no pieprasījuma, sūknēšanas plūsmas un sūknēšanas augstuma uzņēmumā Wilo atradīsiet dažādiem šķidrumiem, piemēram, notekūdeņiem, dūņām un dūņu ūdeņiem, abrazīviem vai arī šķiedras saturošiem šķidrumiem, piemērotus sūkņus. Wilo kanalizācijas sūķi ir ar maksimāli izturīgām detaļām.

Kanalizācijas sūkņi palīdz samazināt kaitīgo vielu ievadi notekūdeņos.

Lasiet vairāk: www.wilo.com/lv/lv/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)