Teju piecas reizes pieauguši pasūtījumi internetveikala "e-maxima.lv" pakalpojumam "Pasūti! Piebrauc! Paņem!"

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Šogad pirmajā pusgadā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo pusgadu, gandrīz piecas reizes pieauguši pasūtījumi internetveikala "e-maxima.lv" pakalpojumam "Pasūti! Piebrauc! Paņem!", liecina internetveikala "e-maxima.lv" novērojumi. 

Pakalpojums "Pasūti! Piebrauc! Paņem!" nozīmē, ka klients internetveikalā veic pasūtījumu, sev izdevīgā laikā atbrauc uz veikalu un paņem savus iepirkumus, tādējādi ietaupot laiku. Līdz šim pakalpojums "Pasūti! Piebrauc! Paņem!" bija pieejams tikai vienā "Maxima Latvija" veikalā – Rīgā, Slokas ielā 115, taču šobrīd šis pakalpojums pieejams vēl trīs "Maxima Latvija" veikalos galvaspilsētā – K.Ulmaņa gatvē 88a, A.Deglava ielā 67 un Mūkusalas ielā 73.

"Dzīves ritms mūsdienās kļūst arvien ātrāks, tādēļ iedzīvotāji arvien vairāk meklē dažādas iespējas, kā ietaupīt savu laiku. "Pasūti! Piebrauc! Paņem!" ir pakalpojums, ko iecienījuši klienti, kas ir ļoti aizņemti un ne vienmēr viņiem ir iespējams būt mājās, lai varētu pieņemt pasūtītos produktus, bet pašiem uz veikalu nav vēlmes un laika doties, tādēļ viņi, braucot pa ceļam no darba uz mājām, dodas uz veikala informācijas centru, kur saņem savus iepirkumus. Tāpat arī tie iedzīvotāji, kas dzīvo ārpus internetveikala piegādes zonas iecienījuši šo pakalpojumu saņemt jau viņiem sagatavotus pirkumus kādā no četriem "Maxima Latvija" veikaliem," stāsta internetveikala e-maxima.lv vadītāja Sanita Bērziņa.

"Tā kā šī pakalpojuma pieprasījums kļūst arvien populārāks, vēl šogad plānojam pakalpojumu "Pasūti! Piebrauc! Paņem!" paplašināt un atvērt vēl jaunus pasūtījumu saņemšanas punktus. Savukārt tuvāko divu gadu laikā esam iecerējuši šo pakalpojumu piedāvāt jau 10 "Maxima Latvija" veikalos," turpina S.Bērziņa.

Lai izmantotu pakalpojumu "Pasūti! Piebrauc! Paņem!" klientam pasūtījums jāveic internetveikalā e-maxima.lv un jāizvēlas kurā no četriem "Maxima Latvija" veikaliem, tādējādi klientiem pašiem vairs nav jāvelta laiks, lai staigātu pa veikalu meklējot nepieciešamos produktus. Minimālā pasūtījuma summa ir 14,99 eiro, savukārt pats pakalpojums ir bez maksas.

Jau ziņots, ka internetveikals e-maxima.lv piegādes nodrošina Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī, kā arī Pierīgas rajonos - Baložos, Dreiliņos, Sauriešos, Babītes novadā, Carnikavas novadā, Garkalnes novadā, Ķekavas novadā, Mārupes novadā, Olaines novadā, Salaspils novadā un Stopiņu novadā. Internetveikala e-maxima.lv darbojas jau četrus gadus, un klientu skaits ar katru mēnesi pieaug, par aptuveni 8%.