Banner 980x90

Trīs iemesli, kāpēc telefonu remonts ir labāks par jauna modeļa iegādi

Modernajā pasaulē ir grūti iedomāties ikdienas dzīvi bez dažādiem rīkiem. Planšetdatori, viedtālruņi, bezvadu austiņas un desmitiem citu ierīču atvieglo ikdienas darbus un ietaupa mūsu laiku. Viedtālrunis, nenoliedzami, ir viens no ērtākajiem izgudrojumiem, kas apvieno vairākas ierīces vienā un bez kura gandrīz nevaram iziet no mājas. Katru gadu uzņēmumi izlaiž jaunus, uzlabotus modeļus, kas pārsteidz ar neticamām tehniskajām iespējām. Tomēr ļoti bieži, kad mūsu elektroniskais palīgs sabojājas un atsakās darboties, mēs to nomainām pret jaunu modeli, aizmirstot, ka pastāv telefonu remonts, kur var ātri novērst problēmu un dot viedierīcei jaunu iespēju.

Servisa centrs Promarket piedāvā mobilo tālruņu, planšetdatoru un klēpjdatoru remonta pakalpojumus un īsā laikā novērsīs jebkuru kļūmi par pievilcīgākajām cenām tirgū. Šeit uzskaitām iemeslus, kāpēc jums vajadzētu dot priekšroku sava elektroniskā rīka remontam, nevis tā nomaiņai pret jaunu modeli.

Pirmkārt, telefonu remonts ļauj būtiski ietaupīt naudu. Protams, viedās iekārtas vienmēr sabojājas negaidīti, un jebkurā gadījumā būs jārēķinās ar neparedzētiem izdevumiem, taču remonts izmaksās daudz lētāk nekā jaunas ierīces iegāde. Promarket tīmekļa vietnē klienti var iepazīties ar visiem piedāvātajiem pakalpojumiem un uzreiz apskatīt to cenas, lai vēlāk nebūtu negaidītu jautājumu vai konfliktu. Uzņēmums piedāvā arī savu tiešsaistes veikalu, kurā var iegādāties jaunas mobilo telefonu detaļas “dari pats” remontam, kā arī dažādus aksesuārus ierīces pasargāšanai no mehāniskiem bojājumiem.

Otrkārt, viedtālruņa nomaiņa ar jaunu modeli veicina atkritumu apjoma palielināšanos, kas ne tikai rada neatgriezenisku kaitējumu videi, bet arī rada problēmas ierīču utilizācijā. Katru gadu pasaulē tiek izmesti aptuveni 50 miljoni tonnu elektronisko atkritumu, un šis apjoms turpina pastāvīgi pieaugt, bet telefonu remonts palīdz samazināt atkritumu daudzumu poligonos. Servisa centrs Promarket pirmajā vietā izvirza mūsu planētas drošību un aicina salūzušo lietu labot un nomainīt nepieciešamās detaļas, nevis iegādāties kārtējo jauno modeli.

Treškārt, telefonu remonts palīdz saglabāt datus un lietotnes, nepārnesot tos uz jaunu ierīci. Lai gan vairums jaunāko modeļu ļauj pārnest datus, gandrīz nezaudējot informāciju, tas prasa laiku, un ļoti bieži daļa datu tā arī paliek vecajā ierīcē vai tiek neatgriezeniski zaudēta. Telefonu remonts arī samazina atkarību no ražotājiem, kuru galvenais mērķis, neapšaubāmi, ir peļņa, un mēs neesam spiesti maksāt simtiem eiro par jaunu modeli, kas pēc dažiem mēnešiem būs novecojis. 

 

Promarket saviem klientiem piedāvā ātru un ērtu mobilo tālruņu remontu, kas vairumā gadījumu neaizņems vairāk kā dažas dienas. Servisa centri ir ērti izvietoti, un tiem ir elastīgs darba grafiks, lai ikviens varētu izvēlēties ērtāko apmeklējuma laiku. Promarket tīmekļa vietnē ikvienam ir iespēja iepazīties ar plašu elektronisko ierīču remonta pakalpojumu klāstu un neapstrīdami labāko cenu piedāvājumu tirgū. Promarket ietaupīs jūsu laiku un naudu un efektīvi atjaunos viedtālruņa darbību iespējami īsākajā laikā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)