Banner 980x90

Uzdāvini saviem mīļajiem laiku sev!

Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem – par to liecina lielveikalu plaukti, kas jau ir piepildīti ar dažādiem svētku rotājumiem un adventes kalendāriem. Lai arī šie svētki nebūt nav par dāvināšanu, piekritīsiet, ka tomēr ir tik jauki saņemt rūpīgi izvēlētu dāvanu no mīļajiem cilvēkiem. 

Tomēr mūsdienās ir ļoti grūti izdomāt, ko dāvināt, jo šķiet, ka visiem viss jau ir. Mēs jums iesakām šajos Ziemassvētkos uzdāvināt saviem tuvākajiem laiku sev! Rūpēs par mūsu klientiem Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības iestāde (ārstniecības iestādes kods – 004000002) piedāvā iegādāties dāvanu kartes, kuras var izmantot sertificēta skaistumkopšanas speciālista (kosmetoloģijā), masiera un podologa pakalpojumu saņemšanai, uzdāvinot saviem mīļajiem laiku, ko veltīt sev un savai fiziskajai un garīgajai labsajūtai!

Dāvanu kartes iegādes nosacījumi

Dāvanu kartes ir pieejamas vērtībā līdz 50 EUR, un tās ir iespējams iegādāties Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas Ārstniecības iestādes reģistratūrā Jūrmalā, Bulduros, Vidus prospektā 36. 

Mūsdienu aizņemtajā dzīves ritmā mēs bieži aizmirstam parūpēties par savu veselību un labsajūtu. Dāvanu karte būs ideāla dāvana, ja jums ģimenē vai draugu lokā ir kāds, kuram sēdoša darba dēļ regulāri ir saspringta muguras kakla vai jostas daļa, bet nekad neatliek laiks, lai dotos pie masiera un uzlabotu savu pašsajūtu. 

Draudzenēm, kas apvieno 8 stundu darba dienu ar bērnu audzināšanu, mirklis miera un relaksācijas ir zelta vērtē, tādēļ ikviena māmiņa novērtēs iespēju parūpēties par savu sejas ādu un labsajūtu skaistumkopšanas speciālista (kosmetoloģijā) kabinetā. 

Savukārt podologa apmeklējums noderēs visiem ģimenes locekļiem – vīriešiem, sievietēm, bērniem un senioriem, jo veselas pēdas ir mūsu veselības pamats. 

Investē savā izglītībā 

Meklējot Ziemassvētku dāvanas, neaizmirsti arī iepriecināt sevi. Izglītība ir viens no gudrākajiem veidiem, kur ieguldīt savus finanšu līdzekļus, tādēļ aicinām regulāri sekot līdzi Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas rīkotajiem tālākizglītības kursiem veselības un sociālās aprūpes nozaru profesionāļiem. 

Līdz gada beigām podologiem vēl ir iespēja pieteikties tālākizglītības kursiem, kurus vadīs sertificētas ārstniecības personas ar lielu profesionālo pieredzi. Par kursu grafiku un dalības maksu uzzini mūsu mājaslapā! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)