Banner 980x90

Vasaras riepas – būtiski aspekti, veicot izvēli

Ir pienācis laiks iegādāties vasaras riepas savam auto? Raksta turpinājumā iepazīstieties ar svarīgākajiem aspektiem, ko ņemt vērā, izvēloties labākās riepas!

Vasaras vai vissezonas riepas? 

Viens no svarīgākajiem jautājumiem, uz ko atbildēt – izvēlēties vissezonas vai vasaras riepas? 

Lai arī vissezonas riepu iegāde var šķist izdevīga, jo ar tām ir atļauts braukt visa gada garumā, jāņem vērā tas, ka vasaras sezonā tās ātrāk dilst, kā arī degvielas patēriņš būs lielāks. Turklāt pat labākās vissezonas riepas veiktspējas ziņā nevar konkurēt ar vasaras riepām, kas ir ražotas atbilstoši šajā sezonā raksturīgiem laikapstākļiem. 

Riepu izmērs

Auto riepas būtu jāizvēlas atbilstoši auto ražotāja sniegtajām rekomendācijām. Informāciju par to, kāda izmēra vasaras riepas ir piemērotākās konkrētajam transportlīdzeklim, atradīsiet auto īpašnieka rokasgrāmatā. Ja rodas neskaidrības, jautājiet zinošam speciālistam! 

Pareizs riepu izmērs ir svarīgs, lai braukšana būtu komfortabla un droša – pretējā gadījumā palielinās degvielas patēriņš, kā arī būtiski pieaug tehnisku problēmu risks. 

Riepu protektors 

Minimālais pieļaujamais protektora dziļums vasaras riepām ir 1,6 mm. Jaunu riepu protektora dziļums ir aptuveni 8–10 mm, tādēļ, iegādājoties jaunas riepas, par šo jautājumu jāuztraucas nebūs. Šim faktoram ir nozīme, ja apsverat domu izmantot pērnās vasaras sezonas riepas vai arī plānojat iegādāties mazlietotas auto riepas. 

Jāņem vērā arī tas, ka vasaras riepas ir pieejamas ar dažādiem protektora rakstiem. Apskatiet piedāvājumu un būtiskākās atšķirības, lai izvēlētos jūsu prasībām un braukšanas stilam piemērotu risinājumu. 

Visu riepu nomaiņa 

Protams, ir ieteicams mainīt visu riepu komplektu vienlaicīgi, lai izvairītos no nevienmērīga nodiluma un tā radītajām problēmām. 

Riepu iegādes vieta 

Uzticams riepu serviss ir īstā vieta, kur iegādāties labākās vasaras riepas. Labā servisā ir pieejama arī riepu montāža un balansēšana, kā arī zinošu speciālistu konsultācijas. 

Ja arī jums aktuāla vasaras riepu iegāde, ieskatieties MMK Riepu Serviss piedāvājumā. Pie MMK Riepu Serviss atradīsiet gan vissezonas, gan vasaras riepas no labākajiem ražotājiem. Riepu Serviss nodrošina arī dažādus pakalpojumus – tādus kā riepu montāža, balansēšana un citus. Uzziniet vairāk www.mmkserviss.lv!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)