Banner 980x90

Vējonis: Latvijā uzņēmējdarbības vides sakārtošanā vēl ir ļoti daudz darāmā

Raimonds Vējonis/ Foto: Ieva Čīka/ LETA
Raimonds Vējonis/ Foto: Ieva Čīka/ LETA
Latvijā uzņēmējdarbības vides sakārtošanā vēl ir ļoti daudz darāmā, ceturtdien, 17.novembrī intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

"Kaut kas pie mums Latvijā nav kārtībā, ja uzņēmumi ir gatavi labāk investēt citā valstī, nevis Latvijā. (..) Mums ir ļoti daudz darāmā, lai mūsu uzņēmējdarbības vide būtu tikpat sakārtota kā Igaunijā," teica Vējonis.

Tostarp prezidents norādīja, ka ir jārisina jautājums saistībā ar darbaspēku. "Tas uzliek ļoti lielu jautājuma zīmi politiķiem - vai mēs turpināsim šo ceļu, kad no Latvijas cilvēki aizbrauc uz ārzemēm, un vai kādā brīdī mums nebūs jāaicina viesstrādnieki uz Latviju, kas, manuprāt, būtu pats sliktākais, jo mums pirmkārt ir jānodrošina ar darbu un atalgojumu tie cilvēki, kas dzīvo Latvijā," pauda Vējonis.

Tāpat viņš atzīmēja, ka Latvijā ir jābūt arī stabilai nodokļu sistēmai, kā arī jābūt skaidram plānam par sasniedzamajiem mērķiem.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)