Viedpalīgs "Ernest" uzsācis eksportu uz Eiropas valstīm

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Latvijā radītā auto un mājas viedpalīga "Ernest" izstrādātāji ir uzsākuši sadarbību ar Baltijas un Eiropas valstu uzņēmumiem par "Ernest" tirdzniecību un pieejamību Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā, pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja izstrādātaji.

Tāpat ir uzsākts arī uzņēmumu dibināšanas process ASV un Krievijā, kas nodrošinās "Ernest" pārstāvniecības un vietējā tirgus izpētes funkcijas.

Baltijas valstīs šobrīd pieejami gan "Ernest home", gan "Ernest auto" viedpalīgi. Līdz turpmākajai "Ernest auto" produkcijas pilnveidošanai kā prioritārais "Ernest" eksporta produkts ir izvirzīts "Ernest home". To no jūnija saviem klientiem piedāvā vārtu un mājas preču tirgotāji ārpus Latvijas.

"Šobrīd aktīvi strādājam pie eksporta tīkla izveidošanas, trīs mēnešu laikā pēc viedpalīga "Ernest" prezentācijas Latvijā, tas jau ir pieejams četrās valstīs ārpus Latvijas. No tehnoloģiskā un lietojamības viedokļa "Ernest" ir potenciāls iekarot ne tikai Eiropas, bet arī pasaules tirgu, līdz ar to kā nākamo eksporta tirgu esam izvirzījuši ASV un Krieviju. Tur šobrīd notiek juridisko dokumentu formēšana par vietējās pārstāvniecības izveidi. Esam pārliecinājušies par atšķirīga pieprasījuma tendencēm un specifiku katrā valstī, tāpēc turpinām pilnveidot "Ernest" produktus. Savukārt jau tuvākajā laikā tirgū būs pieejams jauns produkts, kas speciāli izstrādāts korporatīvajiem klientiem," atklāj Artūrs Pumpurs, "Ernest" idejas autors un uzņēmuma "Valet & Knave" vadītājs.

Lai straujāk uzsāktu Krievijas tirgus apgūšanu, "Ernest" piedalīsies starptautiskajā auto industrijas izstādē "Interauto", kas no 25. līdz 28.augustam norisināsies Maskavas reģionā Krasnogorskā.

Šobrīd Latvijā "Ernest" iekārtas pieejamas lielākajos auto dīleru centros, auto servisos un pie autorizētiem vārtu un garāžu sistēmu tirgotājiem.