Viļakas "Baltā Brieža" mototrasē aizvadīts Latvijas čempionāts motokrosā

Publicitātes foto
Svētdien, 24.augustā Viļakas "Balta Brieža" mototrasē tika aizvadīts 4.Latvijas čempionāta posms motokrosā kvadracikliem un blakusvāģiem, paralēli aizvadot Baltijas čempionāta, Latvijas kausa, Latvijas Junioru čempionāta posmu, kā arī Viļakas novada domes kausa izcīņu. Sacensībās bija jūtama pozitīva gaisotne un trasē devās gana kupls dalībnieku skaits.

Kā pilsētas informācijas portālu tīklu Pilseta24.lv informēja Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) preses sekretāre Kristīne Ābelniece, Viļakas domes kausa amatieru klase guva visai plašu atsaucību, startējot 22 sportistiem. Pirmo šo vietu Amatieru klasē izcīnīja Didzis Gorbenko, otro Marks Berkulis, bet trešo Kristers Millers. Latvijas kausa B/V Veterānu klasē pirmo vietu izcīnīja A. Bičkovska/ V.Šauriņa ekipāža. Otrajā vietā ierindojās G.Bondara/ E.Pozņaka ekipāža, bet trešo vietu izcīnīja A.Angerjas/ S.Mokrik. Q Iesācēju klasē uzvaras laurus plūca Aigars Šaicāns, otro vietu izcīnīja Salvis Cinglers, bet trešo Kaspars Būris. Q Veterānu klasē pārāks izrādījās Kārlis Neija. Otro vietu posmā izcīnīja Daniels Baltais, bet trešo – Arnis Pūle. Tikmēr Q Amatieru klasē līdera lomā šoreiz Matīss Palēvics, otrais Andris Ciršs, bet trešajā vietā Monta Dišlere Kirilko. Q Dāmu klasē uzvaras laurus plūca Undīne Ulmane, bet otrajā vietā Monta Dišlere Kirilko. Savukārt MINI MX klasē pirmais Didzis Gorbenko, otrais Targo Tinsto, bet trešais – Gints Lakstīgala.

Aizraujošas cīņas bija vērojamas arī bērnu un jauniešu konkurencē. Bērnu B/V klasē pirmo vietu izcīnīja brāļu Tilaku ekipāža, otro vietu ieņēma brāļu Lielbāržu ekipāža, bet trešo vietu izcīnīja M. Aunina/ M. Stipenbahas divnieks. Q Junioru klasē uzvaras laurus plūca Lauris Eizāns, otro vietu ieņēma Atis Breds, bet trešo – Artūr Baltgalvis. Q 100 klasē uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Cris Sten Kutti, tuvākais sekotājs bija Joosep Eesmae, bet trešo vietu izcīnīja Kristians Stoļarovs. Q200 klasē pirmais šoreiz Karl Kristjan Kajak, otrais Patric Kurvits, bet trešais Robert Lihtsa. Q50 klasē pirmo vietu izcīnīja Kārlis Neija, otro – Markuss Augustovskis, bet trešo – Kārlis Straubergs. Savukārt Q50 Rūķu klasē pirmais Artūrs Šneiders, otrais Ernests Reisons, trešais – Markuss Gazārovs.

Jau iepriekš informējām, ka Latvijas čempionāta Blakusvāģu klasē savu uzvaru sēriju turpināja Māra Rupeika/ Kaspara Liepiņa ekipāža, otro vietu izcīnīja G.Gordejev/ K.Kivaste, bet trešo – R.Riim/ I.Skultāna duets. Savukārt Q Pro klasē pārāks bija Kevin Saar, otro vietu izcīnīja Priit Jarvloo, bet trešo – Raivis Soote.

Nākamais Latvijas čempionāta posms kvadracikliem un blakusvāģiem 27. un 28.augustā norisināsies Siguldā.