Banner 980x90

Žagatu-Skuškavas purvā zemes dzīļu izmantošanas nomas tiesības ieguvusi "Saukas kūdra"

VAS "Latvijas valsts meži" rīkotājā konkursā par zemes un zemes dzīļu izmantošanas tiesību nomu Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā esošajā kūdras atradnē "Žagatu-Skuškavas purvs" uzvarējusi SIA "Saukas kūdra".

Rīga, 21.nov., LETA. VAS "Latvijas valsts meži" rīkotājā konkursā par zemes un zemes dzīļu izmantošanas tiesību nomu Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā esošajā kūdras atradnē "Žagatu-Skuškavas purvs" uzvarējusi SIA "Saukas kūdra", liecina informācija oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis". "Latvijas valsts mežu" komunikācijas speciālists Ainārs Sedlenieks aģentūrai LETA teica, ka attiecīgajā konkursā uzvarējušās kompānijas nomas maksa derīgo izrakteņu ieguvei ir 42 eiro par hektāru gadā, neskaitot dažādus nodokļus. LETA jau vēstīja, ka nomai piedāvātā kopējā platība bija 96,4 hektāri, tostarp kūdras ieguvei piedāvātā iznomājamā platība bija 90,66 hektāri. 2018.gadā "Saukas kūdras" apgrozījums bija 5,289 miljoni eiro, bet peļņa - 1,304 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" dati. "Saukas kūdra" reģistrēta 2006.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmums vienādās daļās pieder Dainim Aļeksējevam un Deņisam Cepeļevam. Kompānija nodarbojas ar kūdras ieguvi. "Latvijas valsts meži" saimniecisko darbību veic, kopjot un atjaunojot mežus, gādājot par vides aizsardzību, rekreāciju un koksnes pieaugumu. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir valsts, bet akciju turētāja - Zemkopības ministrija.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)