Ziemassvētku dāvanas, kas pārsteigs un iepriecinās

Tuvojoties ziemai, daudzi sāk domāt par gada gaidītākajiem svētkiem  Ziemassvētkiem. Visaktuālākais jautājums ir dāvanu iegāde. Ja nevēlaties to atlikt uz beidzamo brīdi, kad bieži vien sanāk sarūpēt nepārdomātas dāvanas, ir vērts jau tagad pameklēt idejas, kā savus mīļos iepriecināt šajos sirdssiltajos un ģimeniskajos svētkos.

Domājot par dāvanām, der atcerēties, ka ne vienmēr jāpasniedz taustāmas lietas. Lielisks pārsteigums svētkos būs piedzīvojums, kas sniegs pozitīvas emocijas un siltas atmiņas. 

Dāvana viņam 
Ko uzdāvināt vīrietim, kuram viss jau ir? Padomājiet par viņa hobijiem un interesēm  tas var būt ceļš uz īsto dāvanu! Piemēram, azartiskam vīrietim, kuram patīk ekstrēmi piedzīvojumi, patiks iespēja izbaudīt aizraujošu lidojumu virs Rīgas. Tāpat viņš noteikti būs sajūsmā par izbraucienu ar krosa motociklu vai Ferrari. 

Lieliska dāvana vīrietim būs arī Barber shop apmeklējums. Tā ir kas vairāk par vienkāršu vīriešu frizētavu  tas ir džentlmeņu klubs ar tam raksturīgu atmosfēru. Uzdāviniet savam vīram, brālim, tētim vai draugam sakopt savu bārdu un matu sakārtojumu īstiem vīriem paredzētā vietā. 

Gardēdim var uzdāvināt dāvanu karti viņa iecienītajā restorānā, savukārt vīna cienītājs priecāsies par degustāciju kādā no vīna darītavām. 

Dāvana viņai 
Jūs nekļūdīsieties, ja mammai, sievai, māsai vai draudzenei uzdāvināsiet SPA apmeklējumu. Šobrīd, kad dažādi šāda tipa piedāvājumi pieejami plašā klāstā, izvēlēties piemērotāko risinājumu nebūs sarežģīti. 

Tāpat jebkura dāma priecāsies par masāžu vai kādu citu relaksējošu procedūru, kas vairos viņas labsajūtu un skaistumu. 

Dāvana pārim 
Ja vēlaties iepriecināt pāri, uzdāviniet romantisku atpūtu kādā no skaistākajām Latvijas viesnīcām. Atkarībā no izvēlētā piedāvājuma tas var ietvert SPA apmeklējumu, nakšņošanu, maltītes, trenažieru zāles apmeklējumu un citas iespējas, kas ļaus atpūsties un pilnībā izbaudīt vienam otra kompāniju. 

Pārim var uzdāvināt arī restorāna apmeklējumu vai, piemēram, vakariņas tumsā, kas noteikti kļūs par vienu no gada spilgtākajiem kopīgajiem notikumiem. 

Dāvana ģimenei 
Arī ģimenei ar bērniem varat pasniegt vienu kopīgu dāvanu. Piemēram, atpūta ar bērniem ir dažādu viesnīcu piedāvājumā. Tā var ietvert kopīgu ūdensprieku baudīšanu, saunas apmeklējumu, maltītes, nakšņošanu ģimenes numuriņā. Lieliskas emocijas garantētas!

Vēl vairāk ideju Ziemassvētku dāvanām atradīsiet šeit  https://www.gribuatpusties.lv/lv/t/ziemassvetku-davanas. Gribuatpusties.lv ir vietne, kur atradīsiet rūpīgi atlasītas piedzīvojumu dāvanas visām gaumēm. Iespējams iegādāties arī dāvanu karti, kas derīga 36 mēnešus no iegādes brīža un ļauj saņēmējam pašam izvēlēties sev tīkamo piedzīvojumu. 

Domājot par citiem, neaizmirstiet arī par sevi! Ļoti iespējams, arī jūs jau sen kārojat pēc kāda elpu aizraujoša piedzīvojuma vai  gluži pretēji  relaksējošas atpūtas. Interneta vietnē gribuatpusties.lv atradīsiet to visu un vēl daudz ko vairāk! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu