Vietējās ziņas

 • Rīgas Zooloģiskajā dārzā viesojas 14 pingvīni

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Rīgas Zooloģiskajā dārzā šovasar ciemosies 14 Humbolta pingvīni no Eiropas zoodārziem. Pingvīni ir izmitināti Rīgas Zooloģiskā dārza Flamingo mājā, kur uzturēsies trīs mēnešu ilgu karantīnas laiku, bet septembra sākumā putni dosies tālāk, uz Āziju. 

 • "airBaltic" ar īpašu koncertu atzīmē Rīga – Reikjavīka maršruta atklāšanu

  Publicitātes foto

  Latvijas lidsabiedrība "airBaltic" 28.maijā uzsāka lidojumus jaunā maršrutā starp Rīgu un Reikjavīku, Islandē. Šodien, 30.maijā pulksten 17.00 (pēc Rīgas laika) "airBaltic" aicina ikvienu "airBaltic" Facebook lapā tiešraidē skatīties Latvijas mūziķa Shipsea koncertu par godu šī maršruta atklāšanai no KEX hostel, kas ir viena no Islandes populārākajām atpūtas vietām Reikjavīkā.

 • Vairāk nekā 400 cilvēki devušies Rozā lentītes atbalsta gājienā

  Publicitātes foto

  Lai iedrošinātu sievietes nebaidīties un rūpēties par savu krūšu veselību, veicot savlaicīgas krūšu veselības pārbaudes, teju 700 cilvēki apmeklēja Krūšu veselības dienu pie Brīvības pieminekļa un vairāk nekā 400 cilvēku devās jau sestajā Rozā lentītes gājienā "Ejam kopā, lai dzīvotu!".

 • Eižena Āriņa balvu datorikā iegūst Aivars Lorencs un Valdis Lokenbahs

  Publicitātes foto

  Svinīgā ceremonijā nosaukti laureāti vienam no augstākajiem Latvijas informācijas tehnoloģijas (IT) nozares apbalvojumiem – "Eižena Āriņa balvai datorikā 2016". Par nozīmīgu teorētisku un praktisku ieguldījumu Latvijas datorzinātnes attīstībā balvas saņēma attiecīgi Dr.habil.math. Aivars Lorencs un Dr.h.c. Valdis Lokenbahs. 

 • Pasaules labākie kaķi tiksies starptautiskā kaķu izstādē

  Publicitātes foto

  Pirmo reizi Latvijā pasaules labākie kaķi tiksies starptautiskajā kaķu izstādē "Schesir Baltic Winner Show 2016". Izstāde notiks divu dienu garumā 11. un 12.jūnijā, no plkst.10.00 līdz 16.00 Elektrum Olimpiskajā Centrā, Grostonas ielā 6b, lai sacenstos par Baltijas uzvarētāja titulu.

 • Koncertā satiksies amerikāņu soprāns Kristi Keta, zviedru taustiņvijoles virtuoze un vokālā grupa PUTNI

  Publicitātes foto

  Introvertās mākslas festivāla AD LUCEM atklāšanas koncertā 13.jūnijā Rīgā, Anglikāņu baznīcā varēsim gremdēties viduslaiku mistiķes un komponistes Hildegardes fon Bingenas vokālajā meistardarbā Ordo Virtutum. To dzirdēsim vokālās grupas PUTNI (Latvija), dziedātājas Kristi Ketas (ASV), zviedru taustiņvijoles (nyckelharpa) virtuozes Sonjas Sālstomas (Zviedrija) un koklētājas Andas Eglītes (Latvija) izpildījumā.

 • Rīgas pašvadība piedalījās Maizes svētkos Briselē

  Publicitātes foto

  Pagājušo sestdien, 28.maijā, Eiropas Savienības institūciju Atvērto durvju dienu laikā Šūmaņa laukumā Briselē (Beļģija) norisinājās Maizes svētki, kuros piedalījās arī Rīgas pašvaldība. Svētkus rīkoja Eiropas Komisija sadarbībā ar Šūmaņa kvartāla asociāciju. Eiropas Savienības institūcijas katru gadu atver savas durvis jebkuram interesantam, kurš vēlas apskatīt ēkas un iepazīties ar to darbību praktiski.

 • Eiropas Savienības DESI indekss 2016: tehnoloģiju ieviešana Latvijas uzņēmumos joprojām ir problēma

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Latvija ir pirmspēdējā vietā ES tehnoloģiju ieviešanā uzņēmumos, turklāt gada laikā esam kāpuši tikai par vienu pozīciju. IKT nozares eksperti ar nožēlu atzīst, ka Latvijai būtu jāatrodas topa augšgalā, jo mums ir viena no attīstītākajām infrastruktūrām Eiropā – 91% mājsaimniecību ir pieejams ātrdarbīgs platjoslas internets, bet citviet ES tas pieejams tikai 71% mājsaimniecību, liecina 2016.gada Eiropas Komisijas Digitālā ekonomikas un sabiedrības indeksa (DESI) dati. 

 • No 1.jūnija rīdziniekiem tiek piedāvātas bezmaksas vingrošanas nodarbības

  Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

  Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību "Veselībai un attīstībai" šogad pirmo reizi Rīgas pašvaldības iedzīvotājiem piedāvā iespēju piedalīties bezmaksas vingrošanas nodarbībās fitnesa trenera vadībā, kas norisināsies no 1.jūnija līdz 23.augustam trīs dažādās Rīgas brīvdabas atpūtas vietās. Nodarbības ir paredzētas dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem.

 • Jaunajā reklāmas video 142 vārdos stāsta par visu, kas Rīgā interesants

  Riga24.lv

  Live Rīga sadarbībā ar digitālo aģentūru "CUBE" ir radījuši jaunu Rīgas reklāmas video – "A – Z Riga Rap Guide". Tas ir sociālajiem medijiem paredzēts Rīgas ceļvedis, kurā stāsts par pilsētu izstāstīts repa dziesmā ar 142 vārdiem, kas izkārtoti alfabēta secībā.