Ziņu sākumlapa
 
Sabiedrība
Politika
Būvniecība
Medicīna
Ekonomika
Firmas.lv ziņas
Pilsētas svētki
Sports »
Izklaide »
Izglītība
Dzīvesstils
Policijas ziņas
Temati
 
TOP ziņas
Šodien
Vakar
7 dienās
 
Ievietot ziņu
 • Piektdiena, 21.septembris (2012), 14:40 , Riga24.lv

  "H&M": otrais veikals jau septembra beigās tirdzniecības parkā "Alfa"

  • Atzīmēt
  • Izdrukāt

  • Foto: Reuters/ Scanpix
   H&M otrais veikals Latvijā vērs vaļā savas durvis modes cienītājiem 29.septembrī, plkst.11.00, tirdzniecības parkā "Alfa", Rīgā. H&M priecājas piedāvāt modi un kvalitāti par labāko cenu vēl vairāk modē ieinteresētiem klientiem, pilsētas informācijas portālam Riga24.lv atklāja "H&M" sabiedrisko attiecību menedžere Tīna Mietinena.

   Jaunākais H&M veikals Latvijā atradīsies tirdzniecības parkā "Alfa", Brīvības gatvē 372, Rīgā, LV-1006. Veikala darba laiks ik dienu no plkst.10.00 līdz plkst.22.00. Lai nosvinētu atklāšanu, pie "Alfa" B ieejas pirmie 50 rindā stāvošie klienti saņems dāvanu karti Ls 15 vērtībā un ekskluzīvu aproci.

   Marika Pīko (Marika Pyykkö), H&M Latvijas un Somijas vadītāja saka: "Mums bija lieliski panākumi šomēnes atverot mūsu pirmo veikalu "Galerijā Centrs", un mēs esam pārliecināti, ka mums izdosies atkārtot to tirdzniecības parkā "Alfa". Mūsu komanda ir izdarījusi fantastisku darbu, un mēs esam laimīgi ielūgt klientus uz burvīgu veikalu, kurš ir pilns ar modi visai ģimenei."

   Otrais veikals izvietosies 2100 m2 divos stāvos, kurā būs plašāka izvēle: kopā ar pilnu sortimentu modei un kvalitātei par labāko cenu sievietēm, vīriešiem, pusaudžiem un bērniem, piedāvājumā būs arī speciālas sieviešu līnijas: grūtnieču kolekcija H&M Mama un mode lielākos izmēros H&M+. Jaunajā H&M veikalā, kurš vērs durvis rudenī, jebkurš varēs atrast ko piemērotu sev, no aktuālās modes līdz modernai klasikai un ikdienas lietām.  •