Auto Gama, SIA, auto serviss un veikals

Auto Gama, SIA, auto serviss un veikals

Kurzemes prospekts 3d, Rīga, LV-1067
28298404 28298404 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Uzticams un efektīvs loģistikas uzņēmums. Pilna servisa starptautiskie kravu pārvadājumi un vietējie kravu pārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām. Atradīsim jums optimālāko variantu, lai kravu pārvadājumi notiktu ātri, droši un efektīvi. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt efektīvus un drošus kravu pārvadājumus. Ātri un efektīvi loģistikas pakalpojumi – 24/7/365.

Piedāvājam ātru apkalpošanas servisu, mūsu komandas sastāvā ir loģistikas nozares speciālisti un sertificēti šoferi, kas sniedz ātru un pārliecinātu servisu. Esam izstrādājuši ērtu cenu pieteikumu anketu, kuru aizpildot, variet iegūt cenu piedāvājumu par kravu pārvadājumiem tikai 30 minūšu laikā!

Ātri un efektīvi kravu pārvadājumi gan sauszemes kravu pārvadājumi, gan jūras kravu pārvadājumi, nogādājam kravas līdz pašam galapunktam. Lai mūsu kravu pārvadājumi būtu ātri un efektīvi, izmantojam ilggadējus un drošus sadarbības partnerus pa visu pasauli, nepieciešamības gadījumā nodrošinām kravu noliktavu telpas, ievērojot katras kravas specifikācijas.

Mūsu loģistikas speciālisti jums nodrošinās ātru un efektīvu dokumentu organizēšanu un sagatavošanu, jo šādus jautājumus labāk risināt nozares speciālistiem, lai nesaskartos ar nepatīkamām situācijām jūsu kravu pārvadājumiem. Kvalitatīvi kravu pārvadājumi var notikt tikai ar atbildīgu un ātri reaģējošu personību vadībā, līdz ar šo svarīgo nosacījumu mūsu loģistikas speciālisti ir sasniedzami 24/7/365!

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +37128298404
E-pasts logistics@a-es.eu
Mājaslapa https://a-es.eu/
Reģistrācijas numurs 41503023453

Darba laiks

  • Pirmdiena 9:00-18:00
  • Otrdiena 9:00-18:00
  • Trešdiena 9:00-18:00
  • Ceturtdiena 9:00-18:00
  • Piektdiena 9:00-18:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Kravu pārvadājumi, kravas pārvadājumi, dzelzceļa kravu pārvadājumi, avio kravu pārvadājumi, lielgabarīta kravu pārvadājumi, loģistikas pakalpojumi, nestandarta kravu pārvadājumi, negabarīta kravu pārvadājumi, dzīvnieku pārvadājumi, kravu pārvadājumi ar autotransportu, kravu pārvadājumi Zviedrija, kravu pārvadājumi Eiropā, kravu pārvadājumi no Ķīnas, kravu pārvadājumi no ASV, saliktās kravas, pilnās kravas, beramo kravu pārvadājumi, kabotāžas kravu pārvadājumi, ekspress pārvadājumi, pārvākšanās serviss, pārcelšanās serviss, mantu pārvedumi, muitas brokeris, noliktavu telpas, kravas apdrošināšana, auto kravu pārvadājumi, auto transportēšana, jūras kravu pārvadājumi, kravu pārvadājumi Gruzija, kravu pārvadājumi Krievija, kravu pārvadājumi Somija, kravu pārvadājumi Norvēģija, sauszemes pārvadājumi, gaisa pārvadājumi, bīstamās kravas, kravu pārvadājumi Latvijā, kravu pārvadājumi Rīga, kravu pārvadājumi uz Angliju, starptautiskie kravu pārvadājumi. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā