Vietējās ziņas

 • Atjaunotā Mālpils muižas pils lieliskai atpūtai

  fastestlaps/flickr.com

  Mālpils muižas kungu māja celta 1760. gadā, pateicoties baronam Gustavam Vilhelmam fon Taubem, kuram muižas parkā uzstādīts piemiņas obelisks. Pēc muižas dedzināšanas 1905. gadā toreizējais muižas barons Aleksandrs fon Grote to atjaunoja neoklasicisma stilā ar barokāliem elementiem, kāda tā redzama arī šodien. Muižas pils ir valsts nozīmes kultūras piemineklis, un tās restaurācija tika noslēgta 2008. gadā.

 • 5 noderīgi padomi, kas palīdzēs izvēlēties atbilstošākās dārza mēbeles

  Straujiem soļiem tuvojas gada karstākie mēneši, līdz ar to aktuālas kļūst dārza mēbeles, kas āra telpu padara estētisku un funkcionālu. Diemžēl izvēlēties atbilstošākās dārza mēbeles nav vienkāršs uzdevums, jo nākas apdomāt vairākus faktorus, taču neuztraucies - mēs tev palīdzēsim izvēlēties labāko!

 • Kvalitatīvas datortehnikas meklējumi – kam jāpievērš uzmanība?

  Pienācis laiks aizvietot veco datortehniku un iegādāties jaunu ekipējumu darbam, mācībām vai jautrai laika pavadīšanai pie datora ekrāna? Lieliski! Ja esat zinošs datortehnikas jomā, šis process jums, visticamāk, nesagādās nekādas problēmas, taču, kā rīkoties cilvēkam, kas  šajā jautājumā neorientējas it nemaz? Jūsu vajadzībām esam sagatavojuši dažus atskaites punktus, kuriem noteikti jāpievērš uzmanība, iegādājoties datortehniku un dažādas ar to cieši saistītas preces.

 • Kā izvēlēties bērnu gumijas zābakus?

  Mazi bērni ir ļoti aktīvi, viņiem patīk izzināt apkārtējo pasauli un pieredzēt vēl nebijušas lietas. Viņiem patīk braukt ar velosipēdiem, spēlēt dažādas spēles kopā ar citiem bērniem, kā arī doties  vēl nebijušos piedzīvojumos kopā ar saviem vecākiem. Viens no piedzīvojumiem, kas patīk teju ikvienam bērnam, ir bradāšana pa peļķēm. Šī aktivitāte lielākoties tiek piekopta pavasarī vai rudenī.

 • Kvalitatīvi SEO pakalpojumi palīdzēs mājaslapai nokļūt Google pirmajā lapā

  Profesionāli un kvalitatīvi SEO pakalpojumi var palīdzēt jūsu mājaslapai vai interneta veikalam nokļūt Google meklēšanas rezultātu pirmajās lapās, ievērojami uzlabojot uzņēmuma konkurences pozīciju un palielinot biznesa izaugsmes tempu.

 • Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem

  Sievietēm patīk izcelt savu koptēlu ar skaistām rotaslietām un sapucēties gan uz svētkiem, gan arī parastā ikdienā. Kvalitatīvi auskari ir aksesuārs, kas izvēlētajam apģērbam piešķir mirdzumu un izceļ sievietes skaistumu. Šajā rakstā iepazīsties vairāk ar Nela Gems zīmolu un tā burvīgajiem auskariem.

 • Kā iekārtot ērtu un gaumīgu vannasistabu?

  Vannasistabu var uzskatīt par vienu no svarīgākajām telpām visā mājoklī, tāpēc tās iekārtojumam jāpievērš liela uzmanība. Tāpat vannasistabas izkārtojumam jābūt maksimāli ērtam un funkcionālam, lai nekas netraucētu. Raksta turpinājumā varēsiet iepazīties ar pāris padomiem, kas palīdzēs iekārtot vannasistabu pēc iespējas gaumīgāku un ērtāku.

 • Padomi, kā vienmēr izskatīties stilīgi

  Iespējams, ka liela daļa cilvēku nepievērš uzmanību modei tikai tāpēc, ka uzskata, ka ir nepieciešama liela naudas summa, lai izskatītos stilīgi un valkātu modernu apģērbu. Tomēr ģērbties stilīgi var arī nepieliekot īpaši lielas pūles. Jāzina vien pāris triki, ar kuru palīdzību lieliski var atsvaidzināt savu garderobi. Raksta turpinājumā varēsiet iepazīties ar pāris padomiem, kā vienmēr ģērbties un izskatīties stilīgi. 

 • Ideālas apakšveļas iegādes noslēpumi internetveikalā

  Kā saka zinātnieki, pandēmija laikā cilvēcība attīstīja savas iemaņas un funkcijas internetvidē tik ātri, kā bija prognozēts tikai pēc 20 gadiem. Bet joprojām mums meitenēm ir nedaudz bail sūtīt apakšveļu tiešsaistē, neskatoties uz pasaules e-progresu. Apakšveļa internetā nav bīstama un apšaubāma, ja jūs ievērojat ieteikumus.

 • Noderīgas lietas, kas sportošanu padarīs patīkamāku

  Iestājoties pavasarim, liela daļa cilvēku kļūst aktīvāki un atsāk sportot. Protams, sportošana ir ļoti laba lieta, jo tā palīdz gan uzturēt labu fizisko formu, gan uzlabo veselības stāvokli. Ir ļoti daudz dažādu sporta veidu, tāpēc katram cilvēkam noteikti izdosies atrast to, kas patīk un padodas vislabāk.