"AKM Trans", SIA, auto transportēšana, pārvadāšana

Kontakti
  • Social networks
Apraksts

SIA „AKM Trans“ ir augošs uzņēmums Latvijā, kurā strādā cilvēki ar 18 gadu pieredzi autopārvadājumos un ir meitas uzņēmums vienam no vadošajiem autopārvadātāju uzņēmumiem Baltijas valstīs SIA „Sadarbība“, kurš ir dibināts jau 1992. gadā. „AKM Trans”, SIA autoparkā galvenokārt ir Volvo, MB Actros - Kaesbohrer, RIMO autovedēji – iekārtas, kuru tehniskās iespējas ļauj uzkraut 10 – 11 vieglās automašīnas. Mūsu uzņēmumā strādā profesionāli autovadītāji ar daudzu gadu pieredzi darbā ar autovedējiem, kas garantē kvalitatīvu un ātru automašīnu uzkraušanu un nokraušanu. Galvenie uzņēmuma darbības virzieni ir Eiropas, Krievijas, Skandināvijas un NVS valstis. 

Atslēgvārdi

Automašīnu transportēšana, automašīnu transportēšana ar autovedējos (treileros) autovedējs, auto vedējs, autovedēju pakalpojumi, vieglo auto transportēšana, vieglo automašīnu un mikroautobusu transportēšana, (pārvadāšana, atvešana, atvest, pārvešana) auto atvešana autovedējos (treileros) auto transportēšana ar autovedējiem (treileriem) automašīnu pārvadāšana, automašīnu piegādāšana, automašīnu nogādāšana, automašīnu transportēšana, automobiļu transportēšana ar autovedējos (treileros) auto evakuators, autoevakuators. Auto transportēšana no/uz ārzemēm. Automašīnu transportēšana. no/uz Eiropu, (Vācija, Šveice, Austrija, Beļģija, Holande, Itālija, Polija, Čehija, Slovākija, Anglija, Francija, Spānija, Beļģija, Latvija, Lietuva, Igaunija, Krievija, Baltkrievija, Ukraina, Moldāvija, NVS). Autovedējs, (auto vedējs) Automašīnu transportēšana un loģistika Eiropā, Skandināvijā un Baltijas valstīs. Auto transportēšana no Vācijas, auto transportēšana no Šveices, auto transportēšana no Austrijas, auto transportēšana no Holandes, auto transportēšana no Itālijas, auto transportēšana no Polijas, auto transportēšana no Čehijas, auto transportēšana no Slovākijas, auto transportēšana no Anglijas, auto transportēšana no Francijas, auto transportēšana no Spānijas, auto transportēšana no Beļģijas, auto transportēšana no Vācijas. Automašīnu uzglabāšana apsargājamā teritorijā un pirms pārdošanas sagatavošana. Ir iespēja uzglabāt automašīnu mums piederošā noliktavā Beļģijā, Vācijā, Latvijā, kā arī ar evakuatoru Jūsu mašīnu nogādāt līdz prāmim vai mūsu noliktavai. Auto treileru remonts, serviss, auto treileru serviss, smago kravas automašīnu remonts serviss, kravas automašīnu remonts serviss.

Ziņas

"AKM Trans" – auto transportēšana un pārvadāšana

Automašīnu transportēšana var būt nepieciešama dažādās situācijās: iegādāta jauna automašīna, jāpārved savs, ģimenes vai darba auto. Ja automašīna ir iegādāta izsolēs, dīleru centros vai autosalonos, ir jāveic visa apmaksa un jānosūta visa nepieciešamā informācija, kas vajadzīga automašīnu tirgotājiem, un tikai tad automašīnu