Apraksts

SIA "AV Metāls" darbības virziens ir tērauda un alumīnija izstrādājumu ražošana un montāža pēc individuālā pasūtījuma.
Balkonu, lodžīju, lapeņu, terases, verandas iestiklošanas darbi, iestiklošana. Izgatavojam alumīnija bīdāmās konstrukcijas.
Dizaina kāpnes, margas, nožogojumi. Durvju, auto nojumes un dekoratīvie jumtiņi. Biroju starpsienas ,konstrukcijas no alumīnija profila.
Verandas un lapenes uzstādīšana, stiklojums. Polikarbonāta izstrādājumi. Siltumnīcas. Metāla durvis , tērauda ar MDF, vārti, žogi.
Alumīnija saliekamās konstrukcijas. Metāla metinātas konstrukcijas. Atveramas un fiksētas, bīdāmas un noņemamās logu un durvju restes.
Ruļļveida aizsargžalūzijas. Visai produkcijai ir 24 mēnešu garantija. Ražojam pirts krāsnis. Ilgās degšanas krāsnis ar augšējo un apakšējo kolektoru ar ventilatoru un ar apgriezienu regulējošu ventilatoru. Siltumnīcu apkures krāsnis. Nerūsējošā tērauda margas. Ugunskura vietas. Vātiņu ražošana.
Krāsns vasarnīcai, bungalo, garāžas BULERJANS tipa aprīkota ar apakšējo kolektoru un ventilatoru. Apkures krāsnis. Apkure. Malkas krāsnis. Krāsns AVELON. Piegāde, uzstādīšana, garantija.
Kūpinātava. Dārza pavards, preces un aksesuāri.

Kontaktinformācija

Interneta adrese http://www.avmetals.lv
Mobilais tālrunis +371 29240340
E-pasts info@avmetals.lv
Mobilais tālrunis +371 29222140
Reģistrācijas numurs 40003515816

Darba laiks

  • Pirmdiena 8:00-17:00
  • Otrdiena 8:00-17:00
  • Trešdiena 8:00-17:00
  • Ceturtdiena 8:00-17:00
  • Piektdiena 8:00-17:00
  • Sestdiena -
  • Svētdiena -

Atslēgvārdi

Metālizstrādājumu ražošana. Pirts krāsnis. Ilgas degšanas krāsnis. Stiklošanas darbi. Balkonu, lodžiju iestiklošana. Bīdāmās alumīnjia konstrukcijas. Alumīnija konstrukciju izgatavošana pēc pasūtījuma. Rīga, Rīgas rajons.Krāsns apkure vasarnīcām, siltumnīcām, garāžām. BULERJANS. AVELON. Polikarbonāta izstrādājumu izgatavošana. Nojumes. Nojume. Jumtiņi. Nerūsējošā tērauda margas. Vāri. Vārtiņi. Margas. Žogi. Nožogojumi.Balkona, durvju režģu uzstādīšana. Ražošanas uzņēmums Latvijā. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā